Pozicija: SEO specialistas

Skaitmeninės rinkodaros agentūra ASTERI – agentūra, prekės ženklų rinkodara besirūpinanti Lietuvos, Vokietijos, JAV, kitose rinkose. Nepriekaištingai atliekame SEO ar SEM paslaugas, rūpinamės prekės ženklų turinio rinkodara, pasitelkiant naujienlaiškių, soc. tinklų, marketingą, spaudos ir kitus kanalus, PPC reklama bei turinio ir rinkodaros sprendimų lokalizavimu prekės ženklui plečiantis į skirtingas rinkas. Mūsų komanda nuolat domisi AI technologijomis, sprendimais, įveiklinančiais automatizuoti skaitmeninius rinkodaros ir pardavimo kanalus, o klientai mus vertina ne tik už kompetencijas, bet ir už aukštą kokybės kartelę ir nepriekaištingą procesų valdymą. Esi jau kojas apšilęs SEO specialistas (-ė)? Pasižymi puikiais analitiniais įgūdžiais, atsakomybe, gerai jautiesi esant komandos dalimi, puikiai jautiesi žemiau išvardintose funkcijose ir sieki tobulinti įgūdžius bei augti šioje profesijoje? Susipažinkime!

SEO specialistas (-ė). Funkcijos:

SEO auditas, vidinio ir techninio SEO analizė. Strateginiai pasiūlymai ruošiant vidinio SEO strategiją.
Rinkos raktinių žodžių tyrimo atlikimas ir raktažodžių strateginis parinkimas verslui. Gebėjimas atlikti tyrimą lietuvių, anglų kalbomis – privalomas.
SEO konkurentų analizė, rinkos analizė. Strateginiai pasiūlymai ruošiant vidinio SEO strategiją. Rezultatų monitoringas ir susijusių strateginių sprendimų siūlymas.
Pilnas vidinio ir techninio SEO užduočių įgyvendinimas: struktūriniai, turinio pakeitimai interneto svetainėje (WordPress, WIX, Shopify), techninių parametrų gerinimas ir klaidų sprendimas. (Copywriting įgūdžiai nėra privalomi, komandoje dirba rašytojai).
Išorinio SEO užduočių įgyvendinimas: portalų ir partnerių paieška, talpinant išorines nuorodas, bendradarbiavimas su esamais agentūros partneriais. Straipsnių ir kitų tekstų rašymo užduočių rengimas ir pilnas sudelegavimas iki patalpinimo šaltinyje.
SEO rezultatų monitoringas, ataskaitų ir susijusių rekomendacijų rengimas. Savalaikis SEO sprendimų siūlymas valdant prekės ženklo SEO biudžetą.
Nuolatinis domėjimasis SEO naujienomis, algoritmais, AI technologijų pritaikymų kasdieniuose procesuose, gerosiomis patirtimis ir praktikomis, strategijomis. Inovatyvių strategijų, darbo metodų ir naujienų apie įrankius įnešimas į komandos darbą.

SEO specialistas (-ė). Reikalavimai kandidatui:

Ne mažesnė nei 1 metų SEO specialisto darbo patirti, pageidautina elektroninės prekybos sektoriuje.
Pavyzdžiais pagrįsta praktinė patirtis įgyvendinant sėkmingas vidinio ir išorinio SEO strategijas.
Puikus supratimas apie techninį SEO, įskaitant svetainės greičio optimizavimą, techninių problemų identifikavimą ir sprendimus, teisingą tinklapio atvaizdavimą skirtinguose įrenginiuose.
Nepriekaištingas Google Search Console, Google Analytics, Google Tag Manager, Ahrefs, SEMrush, Screaming Frog išmanymas (kiti įrankiai – privalumas).
Nepriekaištingas tinklapių administravimo Worpdress, WIX, Shopify išmanymas. Kitų TVS išmanymas – privalumas.
Stiprūs analitiniai įgūdžiai ir gebėjimas veikti pagal duomenis, strateginis mąstymas. Stiprūs loginiai ir kūrybiniai įgūdžiai.
Projektų valdymo įgūdžiai, gebėjimas planuotis laiką, valdyti savo užduotis ir susijusią komunikaciją. Atsakingumas ir atskaitomybė.
Nepriekaištinga lietuvių, anglų kalba (skaitymo ir rašymo įgūdžiai).
Puikūs bendravimo ir komandinio darbo įgūdžiai, gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.
Noras mokytis, tobulėti ir augti savo pozicijoje.

Papildomi privalumai, kuriuos įvertinsime:

Vokiečių kalba.
Programavimo pagrindai.
Interneto svetainių kūrimo įgūdžiai.
Prekybos Amazon, eBay, Etsy pagrindai.

Pasirūpinsime:

Profesinis augimas ir karjeros galimybės. Skatiname augti ir tobulėti, reguliariai finansuojame mokymus, dalyvavimą konferencijose, o išaugusias kompetencijas įvertiname.
Naujas Apple kompiuteris, kitos reikalingos darbo priemonės.
Modernus ir jaukus biuras Vilniaus senamiestyje. Kava ir užkandžiai biure. Nemokamas automobilio parkavimas.
Draugiška savo srities profesionalų komanda.
Atlygis: nuo 2500 Eur (bruto). KPI rezultatus lydinti motyvacinė sistema. Atlygio pasiūlymas gali kisti, priklausomai nuo kandidato turimos patirties ir kompetencijų. Atlygis peržiūrimas kartą per 6 mėnesius.

Kandidatuok:

Laukiame Tavo CV ir susijusios informacijos el. paštu.
Peržiūrėsime kandidatūrą ir, jeigu savybės atitiks pagrindinius pozicijos reikalavimus – būtinai susisieksime dėl pokalbio.
Asteri - from clicks to conversations

Susisiekime

Norėtumėte daugiau sužinoti apie laisvas darbo pozicijas agentūroje?

Parašykite mums žinutę ir būtinai greitu metu su Jumis susisieksime.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top