Apie mus

Kodėl ASTERI?

Joana Šaulienė, Asteri

ASTERI (iš graikų kalbos – žvaigždė), simbolizuoja pagrindinį agentūros tikslą ir atliekamų projektų rezultatą: prekės ženklas – išsiskiriantis ir šviečiantis beribėje interneto platybėje bei konkurencinėje terpėje, kaip ir žvaigždė beribiame danguje. Puiki verslo idėja – visko pagrindas. Tačiau kaip ir menininkui, kuriančiam autorinį darbą, taip ir verslininkui, vystančiam verslo idėjas, gyvybiškai svarbus elementas – kad kūrinys, paslaugos ar prekės pasiektų savo auditoriją.

ASTERI – tai komanda specialistų, kurioje tiek jauni ir nuolat gaudantys naujausias žinias, tendencijas bei praktikas rinkodaros srityje ir dar augantys prekės ženklų rinkodaros specialistai, tiek patyrę rinkodaros, pardavimų ir marketingo profesionalai, savo patirties bagažą skaičiuojantys jau per 15 metų. Kodėl mes?

Esame komanda, kuri „serga” už prekės ženklą, kurį lydi rinkodaros kelyje, kiekvienas įnešdamas savo indėlį iš savo srities žinių ir patirčių bagažo. Nuolat stebime rinkos, konkurencinius pokyčius, greitai reaguojame ir adaptuojame vertas dėmesio ir praktikų naujoves mūsų prekės ženklų rinkodaros strategijoje. Stebime algoritmų pokyčius paieškos sistemose bei socialiniuose tinkluose, reaguojame ir judame tolygiu žingsniu su svarbiais pokyčiais, o procesus projektų valdyme ir komunikacijoje su klientu valdome nepriekaištinga kokybės vadybos kartele, kurią patvirtina ir tarptautinis ISO 9001:2015 sertifikatas.

Mūsų misija – matomas prekės ženklas internete

Gyvename laikais, kai aktualių produktų, prekių ar paslaugų dažniausiai vartotojas pirmiausia ieško INTERNETE. Taip darau aš, neabejoju, dažniausiai taip darote ir JŪS. Vieni informacijos ieško Google, antri socialiniuose tinkluose, treti prioritetą teikia video formatams ir prioritetą teikia tokiems kanalams, kaip Youtube. Įvertinant spartų technologijų žengimą pirmyn, drąsiai teigčiau, kad šiuolaikinio verslo sėkmė slypi po šia formule:

Verslo idėja + SEO optimizuota interneto svetainė + Socialinių tinklų marketingas + Turinio rinkodara + Reklama socialiniuose tinkluose = Pardavimai internetu

SEO specialisto, kaip ir turinio ar reklamos specialisto, atliekamą „magiją” geriausiai apibūdina Marko Tveno frazė: „Skirtumas tarp parinkto BEVEIK TEISINGO ir TEISINGO žodžio, tai lyg skirtumas tarp jonvabalio skleidžiamos šviesos ir žaibo blykstės”.

O kuria šviesa norite šviesti JŪS?

Būkite tikri, kad kalbėdami savo potencialiam klientui internete, kalbate teisinga ir jam suprantama kalba. Būkite tikri, kad naudojate teisingus žodžius, būkite ryškūs ir matomi internete, kaip žvaigždė ar žaibo blykstė danguje, o ne jonvabalio skleidžiama šviesa.

Avalynę patikite batsiuviui, automobilio remontą – servisui, o verslo idėją internete patikėkite ASTERI

Mūsų komandos stiprybė – nepriekaištingas paieškos sistemų (Google ir kt.) ir kartu vartotojų (jūsų auditorijos) atžvilgiu kuriamas surandamas ir parduodantis turinys. SEO paslaugos ir pilna interneto svetainių optimizacija, geroji vartotojo patirtis (UX) ir pardaviminis kelias interneto svetainėje, rinkodaros strategija, turinio rinkodara ir nepriekaištingas, nuoseklus, mezgantis ryšį, paspaudimus bei konversijas naujienlaiškių, komunikacijos soc. tinkluose ir reklamų turinys. Garsėjame tekstais, kuriems sunku atsispirti, ir straipsniais, kurie suranda vietą pirmosiose Google pozicijose. Garsėjame greita, efektyvia komunikacija ir aukšta kokybės valdymo kartele mūsų projektų valdyme. Esame sertifikuoti, didžiuojamės tarptautiniu sertifikatu ISO 9001:2015, pažyminčiu, jog darbo procesuose vadovaujamės tarptautiniais kokybės valdymo standartais.

Laikas Jūsų prekės ženklui susipažinti su tiksline auditorija ar žengti tvirtą žingsnį pirmyn? Nekantrauju prisidėti prie Jūsų prekės ženklo kelionės tikslinės auditorijos ir pardavimų link.

Su linkėjimu,

Joana Šaulienė

9+

šalių, kuriose jau taikomi mūsų rinkodaros sprendimai: Lietuva, Jungtinė Karalystė, Airija, Jungtinės Amerikos Valstijos, Vokietija, Italija, Prancūzija, Latvija, Estija.

15+

Metų patirtis pardavimų ir marketingo srityje

20+

Vidutinė 2022 m. grąža (ROAS), dirbant su Facebook Ads projektais

410+

Raktažodžių Google TOP 10 per metus

2500+

Parašytų straipsnių, tekstų interneto svetainėms, įrašų socialiniams tinklams ar tekstų reklamai per metus

Asteri ženklas Mumis pasitiki:

Asteri ženklas Atsiliepimai:

Urte Sila
Urte Sila
Loocone Hottub
Loocone Hottub
Aciu visai komandai uz nuostabu darba.Viskas labai tvarkyngai ir greitai, Rekomenduojam.
Lukas Brazauskas
Lukas Brazauskas
Viktorija Mankute
Viktorija Mankute
Pati didžiausia rekomendacija! Gavau labai daug naudingų patarimų ir įžvalgų dėl įmonės socialinių tinklų ir jų turinio.Ačiū, Joana, už profesionalią konsultaciją, dar pasimatysime 🙂
Mano mėsinė
Mano mėsinė
Ačiū Jums labai už reklamas, kiek teko prašyti/ieškoti tokių paslaugų – Jus esate labiausiai profesionalūs, konkretūs ir turite aiškiai aprašytą procesą, t.y. sistemingai dirbate, surinkote informacija, supratote mūsų poreikius, greitai susipažinote su mūsų produkcija ir gavę minimaliai informacijos sukūriate gan turiningą ir tikslų reklaminį tūrinį – labai patiko.
Vieslava Antipovienė
Vieslava Antipovienė
REKOMENDACIJA 100% !Joanos mokymai apie socialinių tinklų strategijos kūrimą, įrašų pateikimą, pritaikymą ir potencialių klientų pritraukimą padėjo sudėlioti konkrečius žingsnius kaip judėti toliau, kad pasiekti norimų rezultatų. Mokymų laikas neprailgo, Joana profesionaliai įsigilino į analizuojamus prekės ženklus, pateikė tikslingas kryptis kokia linkme judėti toliau, kompetetingai atsakė į visus klausimus ir juos išplėtojo. Iš mokymų išėjau su pilnu bagažu ne tik žinių bei realių žingsnių ką toliau daryti, tačiau ir namų darbais, kurių dėka konkrečiai bus išspręstos dabarties ir numatomos ateities perspektyvos, norint kiekvieną komunikacijos žinutę perteikti išnaudojant visas galimybe didinti žinomumą. Profesionalu, patikima , vertinga! #mokymai #asteri #socialiniaitinklai
Živilė Kavaliauskienė
Živilė Kavaliauskienė
Laura Mazalienė
Laura Mazalienė
Sužavėjo Joanos kompetencija ir gebėjimas aiškiai perteikti bei pritaikyti informaciją! Viena produktyviausių konsultacijų. Nuostabu mokytis ir dirbti su savo srities profesionalais ir kartu šiltomis asmenybėmis. Sėkmės!
Inga Statkienė
Inga Statkienė
Išklausiau mokymus apie internetinės svetainės kūrimą ir esu labai patenkinta pateikta informacija, ačiū Jums už tai! Klausantis mokymų susidėliojau iškart tam tikrus aspektus, dariau pakeitimus, nes patarimai buvo labai konkretūs ir praktiški. Rekomenduoju ir kitiems, kas turi savo internetinę svetainę ir kaip aš - esate solo verslas ir norite viską išmanyti 🙂
Karina Mik
Karina Mik
Labai patiko! Joana tikra profesionalė. Rekomenduoju visiems
Aurimas Silingas
Aurimas Silingas
Karolina Petronienė
Karolina Petronienė
Esu dėkinga Joanai už išsamią ir profesionalią konsultaciją, kurios metu įgavau aiškumo, žinių svetainės gerinimui. Geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos!
Eglė Tankevičienė
Eglė Tankevičienė
Justina Runienė
Justina Runienė
Kai po pirmo susitikimo supranti, jog šiai specialistei gali patikėti, bet kokį projektą ar net savo klientą ir supranti, jog geriau turbūt ir nerasi, o ir ieškoti nereikės!Puiki komunikacija, profesionalumas, atidumas detalėms, kokybė!Džiaugiuosi pasirinkusi Tave, Joana! Tik geriausios rekomendacijos!
Grete Lideike
Grete Lideike
Jeigu reikia žmogaus, kuris į kiekvieną darbą įdėtų tiek pat pastangų kaip darydamas sau tai būtinai kreipkitės į Joaną. Nuoširdi, atsakinga, komunikabili, profesionali ir patarianti. Jau po pirmos konsultacijos supratau, kad dirbsime drauge dar ne prie vieno projekto, o jei reikės puikios specialistės tikrai ją rekomenduosiu ir kitiems. Didžiausios rekomendacijos!
Laura Oras
Laura Oras
Dėkoju už nuostabią konsultaciją. Gera buvo patirti, kaip profeaionalumas gali apsipinti su švelnumu ir meile klientui ❤ Džiaugiuosi, kad atėjau savo verslo pradžioj, kas leido man išvengti pradedančiosios klaidų. Išėjau su aiškiu žemėlapiu ir kitais žingsniais, ką turiu daryti, kad tikslingai galėčiau judėti svajonės link. Ačiū labai 🌷❤🌷
Simona Bareikė
Simona Bareikė
Kad Joana gyvena socialinių tinklų marketingu galima justi po pirmų konsultacijos minučių, tačiau be visos tech dalies, tartis buvo labai malonu ir jauku. Gavau išsamų paaiškinimą temomis, kurių visai neišmaniau, papildančios informacijos po konsultacijos ir daug nuoširdaus palaikymo ir susidomėjimo. Ačiū už visą pagalbą!
Indrė Endriukaitė
Indrė Endriukaitė
Joana atliko FB reklamos konsultaciją - viską paaiškino paprastai ir suprantamai, parodė ir paminėjo svarbiausius akcentus. Kaip paleisti reklamą pasidarė daug aiškiau ir drąsiau. O Joanos domėjimasis ir palaikymas net po konsultacijos tik įrodo jos kompetencijas, atsakomybę ir profesionalumą. Tad ilgiausias AČIŪ ir didžiausios REKOMENDACIJOS! Sėkmės darbuose 👏
Agnė Mačiūnė
Agnė Mačiūnė
Gavau labai daug patarimų ir esu užvesta ant kelio - ten, kur buvau sustojusi dabar žinau kaip eiti toliau! Man tai neįkainojama. Be to, Joana yra labai šiltas, draugiškas žmogus - galima atvirai užduoti klausimus, kad ir pačius kvailiausius, jei taip atrodo viduje, tikrai bus atsakyta į visus su kaupu! 👏👏👏
Julija Naradauskaitė
Julija Naradauskaitė
Ačiū labai už aukso vertės profesionalią konsultaciją! Pati didžiausia rekomendacija! Joana yra puiki SEO specialistė. Turi begalę žinių iš įvairių tobulinimosi kursų taip pat moka labai sistemingai perduoti žinias. Tiesiog tobula! Labai rekomenduoju.
Sandra Kriaučiūnaitė
Sandra Kriaučiūnaitė
Labai profesionalu❣️ puiki komunikacija! Likau sužavėta, ir rekomenduoju 🙏 iki pasimatymo!
Raimonda Brizgyte
Raimonda Brizgyte
Tokio atsidavimo darbui reikėtų paieškoti ir dar vargu ar rastume! Viskas buvo sklandziai nuo pirmo klausimo iki paskutinio, net man visiškai nesuprantančiam žmogui, padėjo išmokti is pirmų kartų. Tik didžiausios rekomendacijos, ir didelis ačiū uz pagalba! Jūs nuostabus🙂
js_loader

Asteri ženklas Spaudoje:

Skaitmeninės rinkodaros agentūra Asteri

Susisiekime

Norėtumėte daugiau sužinoti apie agentūros teikiamas paslaugas?

Parašykite mums žinutę ir būtinai greitu metu su Jumis susisieksime.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top