Apie mus

Kodėl ASTERI?

ASTERI stiprybės

Asteri prie Jūsų prekės ženklo dirba rinkodaros komanda, kasdien susitinkanti Asteri ir gyvenant Jūsų iššūkiais ir tikslais biure darbo dienomis, darbo valandomis. Nepraktikuojame darbo su laisvais samdomais specialistais dėl kelių priežasčių: tai leidžia užtikrinti informacijos saugą, konfidencialumą, strategijos įgyvendinimo, aukštą paslaugų kokybės kartelę ir laikymąsi agentūros darbo principų. Kuo ilgiau mūsų komanda dirba su Jūsų prekės ženklu – tuo veiksmingiau ir efektingiau galime reaguoti į realaus laiko poreikius, siūlyti strategijos pagerinimus ar rekomenduojamas papildomas priemones.

„Stipriausi Lietuvoje“ ženklelis, pelnytas už 2023 m. rezultatus – atspindys to, kuo Asteri gyvena kiekvieną dieną: profesionaliu ir atsakingu požiūriu į klientą. Šis sertifikatas – tai ne tik mūsų pasiekimų įvertinimas, bet ir pareiga ir toliau užtikrinti nepriekaištingą paslaugų kokybę.

Asteri: Stipriausi Lietuvoje 2023

Siekdami užtikrinti aukščiausio lygio paslaugų kokybę, esame įdiegę ir laikomės ISO 9001 standarto (tai pažymi tarptautinis sertifikatas). Mūsų sisteminis požiūris atitinka tarptautinius kokybės ir klientų pasitenkinimo standartus.

ISO 9001:2015 sertifikatas

Priklausomai nuo paslaugų spektro ir pasirinktų paslaugų paketų – siūlome realiojo laiko duomenų pateikimo skydelį (angl. dashboard), kuris supaprastina atliekamų marketingo veiksmų ir rezultatų stebėseną, investicijų grąžos (ROI) stebėjimą.

Atviras ir sąžiningas bendravimas su klientais, reguliarių ataskaitų teikimas ir komunikacija rinkodaros strategijos vykdymo metu – viena agentūros vertybių, demonstruojanti įsipareigojimą skaidriam bei atsakingam paslaugų teikimui. Reguliarios išsamios ataskaitos suteikia Jums visą reikiamą informaciją.

Asteri komandos nuolatinis profesinis tobulėjimas, dalyvaujant kursuose, mokymuose ir tarptautinėse konferencijose, užtikrina, kad strategijos ir sprendimai būtų paremti naujausiomis rinkodaros tendencijomis ir geriausiomis praktikomis, suteikiant Jūsų prekės ženklui pranašumą naudojant pažangiausias žinias.

Asteri - from clicks to conversations

ASTERI (iš graikų kalbos – žvaigždė), simbolizuoja pagrindinį agentūros tikslą ir atliekamų projektų rezultatą: prekės ženklas – išsiskiriantis ir šviečiantis beribėje interneto platybių konkurencinėje terpėje, kaip ir žvaigždė beribiame danguje.

Puiki verslo idėja – visko pradžia. Tačiau kaip ir menininkui, kuriančiam autorinį darbą, taip ir verslininkui, vystančiam verslo idėjas, gyvybiškai svarbus elementas – kad kūrinys, paslaugos ar prekės pasiektų savo tikslinę auditoriją ir kalbėtų jos kalba, atlieptų jos poreikius.

„Stipriausi Lietuvoje“ – sertifikatas, pažymintis gerus įmonės veiklos rodiklius, aukštą discipliną, atsakomybę, profesionalumą ir stabilumą.

ISO 9001


Siekdami užtikrinti aukščiausio lygio paslaugų kokybę, esame įdiegę ir laikomės ISO 9001 standarto. Tai pažymi tarptautinis sertifikatas.

ISO 27001


Atsakingas informacijos valdymas ir sauga – mūsų vertybių ir atsakomybių prioritetų sąraše. Tai patvirtina diegiami procesai, atitinkantys tarptautinio standarto ISO 27001 reikalavimus.

Esame aktyvūs verslų bendruomenėje, mezgame partnerystes ir ryšius Lietuvos ir Pasaulio mastu, kas suteikia papildomas vertes ne tik agentūros, bet ir mūsų klientų augimui.

ASTERI komanda

ASTERI – tai komanda specialistų, kurioje tiek jauni ir nuolat semiantys naujausias žinias, tendencijas bei praktikas rinkodaros srityje, augantys prekės ženklų rinkodaros specialistai, tiek patyrę rinkodaros, pardavimų ir marketingo profesionalai, savo patirties bagažą skaičiuojantys jau per 15 metų. Kodėl mes?

Esame komanda, kuri “serga” už prekės ženklą, kurį lydi rinkodaros kelyje, kiekvienas įnešdamas savo indėlį iš savo srities žinių ir patirties bagažo. Nuolat stebime rinkos, konkurencinius pokyčius, greitai reaguojame ir adaptuojame vertas dėmesio ir praktikų naujoves mūsų prekės ženklų rinkodaros strategijoje. Stebime algoritmų pokyčius paieškos sistemose bei socialiniuose tinkluose, reaguojame ir judame tolygiu žingsniu su svarbiais pokyčiais, o procesus projektų valdyme ir komunikacijoje su klientu valdome nepriekaištinga kokybės vadybos kartele, kurią patvirtina ir tarptautinis ISO 9001:2015 sertifikatas.

Misija – matomas prekės ženklas internete

Šiandien aktualių produktų, prekių ar paslaugų dažniausiai vartotojas pirmiausia ieško INTERNETE. Vieni informacijos ieško Google, antri socialiniuose tinkluose, treti prioritetą teikia video formatams ir tokiems kanalams, kaip Youtube ar net Tik Tok, ketvirti jau testuoja dirbtinio intelekto (AI) galimybes. Įvertinant spartų technologijų žengimą pirmyn, galima drąsiai teigti, kad šiuolaikinio verslo sėkmė slypi po šia formule:

Verslo idėja + SEO optimizuota interneto svetainė + Socialinių tinklų marketingas + Turinio rinkodara + Naujienlaiškių marketingas + Reklama socialiniuose tinkluose = Pardavimai internetu

SEO, kaip ir turinio rinkodaros atliekamą “magiją” geriausiai apibūdina Marko Tveno frazė: “Skirtumas tarp parinkto BEVEIK TEISINGO ir TEISINGO žodžio, tai lyg skirtumas tarp jonvabalio skleidžiamos šviesos ir žaibo blykstės”.

O kuria šviesa norite šviesti JŪS?

Būkite tikri, kad kalbėdami savo potencialiam klientui internete, kalbate teisinga ir jam suprantama kalba. Būkite tikri, kad naudojate teisingus žodžius, būkite ryškūs ir matomi internete, kaip žvaigždė ar žaibo blykstė danguje, o ne jonvabalio skleidžiama šviesa.

Avalynę patikite batsiuviui, automobilio remontą – servisui, o prekės ženklo ambicijas internete patikėkite ASTERI

Mūsų komandos stiprybė – nepriekaištingas paieškos sistemų (Google ir kt.) ir kartu vartotojų (jūsų auditorijos) atžvilgiu kuriamas surandamas ir parduodantis turinys. SEO paslaugos ir pilna interneto svetainių optimizacija, geroji vartotojo patirtis (UX) ir pardaviminis kelias interneto svetainėje, rinkodaros strategija, turinio rinkodara ir nepriekaištingas, nuoseklus, mezgantis ryšį, paspaudimus bei konversijas naujienlaiškių, komunikacijos soc. tinkluose ir reklamų turinys. Garsėjame tekstais, kuriems sunku atsispirti, ir straipsniais, kurie suranda vietą pirmosiose Google pozicijose skirtingose šalyse, skirtingomis kalbomis. Garsėjame greita, efektyvia komunikacija ir aukšta kokybės valdymo kartele mūsų projektų valdyme. Esame sertifikuoti, didžiuojamės tarptautiniu sertifikatu ISO 9001:2015, pažyminčiu, jog darbo procesuose vadovaujamės tarptautiniais kokybės valdymo standartais.

Laikas Jūsų prekės ženklui susipažinti su tiksline auditorija ar žengti sekantį žingsnį pirmyn? Nekantraujame prisidėti!

Su linkėjimu,

Joana Šaulienė

9+

Šalių, kuriose jau taikomi mūsų rinkodaros sprendimai: Lietuva, Jungtinės Amerikos Valstijos, Vokietija, Jungtinė Karalystė, Airija, Italija, Prancūzija, Latvija, Estija.

15+

Metų patirtis pardavimų ir marketingo srityje

20+

Vidutinė metinė grąža (ROAS) Meta Ads projektuose

500+

Raktažodžių Google TOP 10 per metus

5500+

Straipsnių, tekstų interneto svetainėms, įrašų socialiniams tinklams ar tekstų reklamai per metus

Asteri ženklas Mumis pasitiki:

Asteri ženklas Atsiliepimai:

Asteri
Puikiai
5.0
Pateikta 25 įvertinimų
peržiūrėti vertinimus
Dalia S.
Dalia S.
Jauki aplinka, įkvepianti komanda.
Savininko atsakymas: Labai malonu, ačiū!
Eimantas K.
Eimantas K.
SEO paslauga superinė ! Kokybiškai paruošti tekstai ir straipsniai ! Rekomenduoju partneriauti ir dirbti kartu su ASTERI !
Deividas V.
Deividas V.
Esu labai dėkingas "Asteri" už jų padarytą įdirbį bei viršytus lūkesčius. Dar prieš metus didžioji dalis klientų ateidavo per šaltus skambučius, kuriems atlikti tekdavo skirti daug laiko ir energijos. Turėjome svetainę, bet užklausų iš jos sulaukdavome nedaug. Po to, kai pabendravome su "Asteri" vadove Joana, sužinojome, kad svetainė gali konvertuoti, tačiau tam ją reikia sutvarkyti ir atlikti SEO optimizavimą. Joana taip aiškiai sudėliojo visus argumentus, kad nusprendėme investuoti. Pirmi rezultatai pasimatė jau po 2 mėnesių, nors buvome įspėti, kad jų gali tekti laukti iki 6 mėnesių. Dabar kiekvieną savaite gauname po 2 tikslines užklausas be jokių papildomų pastangų, tiesiog turint optimizuotą svetainę. Dirbame mažiau,o uždirbame daugiau – toks ir buvo mūsų tikslas. Ačiū!
Armandas P.
Armandas P.
Urte S.
Urte S.
Loocone H.
Loocone H.
Aciu visai komandai uz nuostabu darba.Viskas labai tvarkyngai ir greitai, Rekomenduojam.
Savininko atsakymas: Ačiū labai už pasitikėjimą ir įvertinimą!
Lukas B.
Lukas B.
Viktorija M.
Viktorija M.
Pati didžiausia rekomendacija! Gavau labai daug naudingų patarimų ir įžvalgų dėl įmonės socialinių tinklų ir jų turinio.Ačiū, Joana, už profesionalią konsultaciją, dar pasimatysime 🙂
Mano M.
Mano M.
Ačiū Jums labai už reklamas, kiek teko prašyti/ieškoti tokių paslaugų – Jus esate labiausiai profesionalūs, konkretūs ir turite aiškiai aprašytą procesą, t.y. sistemingai dirbate, surinkote informacija, supratote mūsų poreikius, greitai susipažinote su mūsų produkcija ir gavę minimaliai informacijos sukūriate gan turiningą ir tikslų reklaminį tūrinį – labai patiko.
Vieslava A.
Vieslava A.
REKOMENDACIJA 100% !Joanos mokymai apie socialinių tinklų strategijos kūrimą, įrašų pateikimą, pritaikymą ir potencialių klientų pritraukimą padėjo sudėlioti konkrečius žingsnius kaip judėti toliau, kad pasiekti norimų rezultatų. Mokymų laikas neprailgo, Joana profesionaliai įsigilino į analizuojamus prekės ženklus, pateikė tikslingas kryptis kokia linkme judėti toliau, kompetetingai atsakė į visus klausimus ir juos išplėtojo. Iš mokymų išėjau su pilnu bagažu ne tik žinių bei realių žingsnių ką toliau daryti, tačiau ir namų darbais, kurių dėka konkrečiai bus išspręstos dabarties ir numatomos ateities perspektyvos, norint kiekvieną komunikacijos žinutę perteikti išnaudojant visas galimybe didinti žinomumą. Profesionalu, patikima , vertinga! #mokymai #asteri #socialiniaitinklai
Savininko atsakymas: Ačiū labai už tokį išsamų grįžtamąjį ryšį!
Živilė K.
Živilė K.
Laura M.
Laura M.
Sužavėjo Joanos kompetencija ir gebėjimas aiškiai perteikti bei pritaikyti informaciją! Viena produktyviausių konsultacijų. Nuostabu mokytis ir dirbti su savo srities profesionalais ir kartu šiltomis asmenybėmis. Sėkmės!
Savininko atsakymas: Ačiū labai už grįžtamąjį ryšį!
Inga S.
Inga S.
Išklausiau mokymus apie internetinės svetainės kūrimą ir esu labai patenkinta pateikta informacija, ačiū Jums už tai! Klausantis mokymų susidėliojau iškart tam tikrus aspektus, dariau pakeitimus, nes patarimai buvo labai konkretūs ir praktiški. Rekomenduoju ir kitiems, kas turi savo internetinę svetainę ir kaip aš - esate solo verslas ir norite viską išmanyti 🙂
Savininko atsakymas: Labai džiaugiuosi, kad mokymai buvo naudingi. Ačiū už grįžtamąjį ryšį! 🙂
Karina M.
Karina M.
Labai patiko! Joana tikra profesionalė. Rekomenduoju visiems
Savininko atsakymas: Ačiū labai, gera žinoti, kad konsultacija buvo naudinga. Linkiu efektyvių reklamų!
Aurimas S.
Aurimas S.
Karolina P.
Karolina P.
Esu dėkinga Joanai už išsamią ir profesionalią konsultaciją, kurios metu įgavau aiškumo, žinių svetainės gerinimui. Geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos!
Savininko atsakymas: Ačiū labai!
Eglė T.
Eglė T.
Justina R.
Justina R.
Kai po pirmo susitikimo supranti, jog šiai specialistei gali patikėti, bet kokį projektą ar net savo klientą ir supranti, jog geriau turbūt ir nerasi, o ir ieškoti nereikės!Puiki komunikacija, profesionalumas, atidumas detalėms, kokybė!Džiaugiuosi pasirinkusi Tave, Joana! Tik geriausios rekomendacijos!
Savininko atsakymas: Justina, ačiū labai, iš savo srities ekspertės ir profesionalės sulaukti tokio pagyrimo - labai didelis įvertinimas man!
Grete L.
Grete L.
Jeigu reikia žmogaus, kuris į kiekvieną darbą įdėtų tiek pat pastangų kaip darydamas sau tai būtinai kreipkitės į Joaną. Nuoširdi, atsakinga, komunikabili, profesionali ir patarianti. Jau po pirmos konsultacijos supratau, kad dirbsime drauge dar ne prie vieno projekto, o jei reikės puikios specialistės tikrai ją rekomenduosiu ir kitiems. Didžiausios rekomendacijos!
Savininko atsakymas: Labai ačiū, Grėte, džiaugiuosi galėdama prisidėti prie tokio šaunaus projekto!
Laura O.
Laura O.
Dėkoju už nuostabią konsultaciją. Gera buvo patirti, kaip profeaionalumas gali apsipinti su švelnumu ir meile klientui ❤ Džiaugiuosi, kad atėjau savo verslo pradžioj, kas leido man išvengti pradedančiosios klaidų. Išėjau su aiškiu žemėlapiu ir kitais žingsniais, ką turiu daryti, kad tikslingai galėčiau judėti svajonės link. Ačiū labai 🌷❤🌷
Savininko atsakymas: Labai malonu skaityti, linkiu sėkmingų pirmųjų žingsnių ir iki kitų susitikimų!
Simona B.
Simona B.
Kad Joana gyvena socialinių tinklų marketingu galima justi po pirmų konsultacijos minučių, tačiau be visos tech dalies, tartis buvo labai malonu ir jauku. Gavau išsamų paaiškinimą temomis, kurių visai neišmaniau, papildančios informacijos po konsultacijos ir daug nuoširdaus palaikymo ir susidomėjimo. Ačiū už visą pagalbą!
Savininko atsakymas: Visuomet malonu padėti, labai ačiū už grįžtamąjį ryšį!
Indrė E.
Indrė E.
Joana atliko FB reklamos konsultaciją - viską paaiškino paprastai ir suprantamai, parodė ir paminėjo svarbiausius akcentus. Kaip paleisti reklamą pasidarė daug aiškiau ir drąsiau. O Joanos domėjimasis ir palaikymas net po konsultacijos tik įrodo jos kompetencijas, atsakomybę ir profesionalumą. Tad ilgiausias AČIŪ ir didžiausios REKOMENDACIJOS! Sėkmės darbuose 👏
Savininko atsakymas: Ačiū labai!
Julija N.
Julija N.
Ačiū labai už aukso vertės profesionalią konsultaciją! Pati didžiausia rekomendacija! Joana yra puiki SEO specialistė. Turi begalę žinių iš įvairių tobulinimosi kursų taip pat moka labai sistemingai perduoti žinias. Tiesiog tobula! Labai rekomenduoju.
Savininko atsakymas: Labai ačiū!
Sandra K.
Sandra K.
Labai profesionalu❣️ puiki komunikacija! Likau sužavėta, ir rekomenduoju 🙏 iki pasimatymo!
Savininko atsakymas: Labai ačiū, iki kitų susitikimų!
Raimonda B.
Raimonda B.
Tokio atsidavimo darbui reikėtų paieškoti ir dar vargu ar rastume! Viskas buvo sklandziai nuo pirmo klausimo iki paskutinio, net man visiškai nesuprantančiam žmogui, padėjo išmokti is pirmų kartų. Tik didžiausios rekomendacijos, ir didelis ačiū uz pagalba! Jūs nuostabus🙂
Savininko atsakymas: Labai ačiū už įvertinimą!
js_loader

Asteri ženklas Spaudoje:

Asteri - from clicks to conversations

Susisiekime

Norėtumėte daugiau sužinoti apie agentūros teikiamas paslaugas?

Parašykite mums žinutę ir būtinai greitu metu su Jumis susisieksime.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top