Apie mus

Kodėl ASTERI?

ASTERI (iš graikų kalbos – žvaigždė), simbolizuoja pagrindinį agentūros tikslą ir atliekamų projektų rezultatą: verslo idėja ar prekės ženklas – išsiskiriantys ir šviečiantys beribėje interneto platybėje bei konkurencinėje terpėje, kaip ir žvaigždė beribiame danguje.

Puiki verslo idėja – visko pagrindas. Tačiau kaip ir menininkui, kuriančiam autorinį darbą, taip ir verslininkui, vystančiam verslo idėjas, gyvybiškai svarbus elementas – auditorija.

Kaip pasiekti verslo auditoriją? 

Gyvename laikais, kai aktualių produktų, prekių ar paslaugų dažniausiai vartotojas pirmiausia ieško INTERNETE. Taip darau aš, neabejoju, dažniausiai taip darote ir JŪS. Įvertinant pasaulyje vykstančius įvykius ir spartų technologijų žengimą pirmyn, drąsiai teigčiau, kad šiuolaikinio verslo sėkmė slypi po šia formule:

Verslo idėja + Interneto svetainė + SEO + Socialinių tinklų marketingas + Reklama socialiniuose tinkluose = Pardavimai internetu.

SEO specialisto, kaip ir reklamos specialisto, atliekamą „magiją” geriausiai apibūdina Marko Tveno frazė: „Skirtumas tarp parinkto BEVEIK TEISINGO ir TEISINGO žodžio, tai lyg skirtumas tarp jonvabalio skleidžiamos šviesos ir žaibo blykstės”.

O kuria šviesa norite šviesti JŪS?

Būkite tikri, kad kalbėdami savo potencialiam klientui internete, kalbate teisinga ir jam suprantama kalba. Būkite tikri, kad naudojate teisingus žodžius, būkite ryškūs ir matomi internete, kaip žvaigždė ar žaibo blykstė danguje, o ne jonvabalio skleidžiama šviesa.

Kaip tai padaryti? 

Avalynę patikite batsiuviui, automobilio remontą – servisui, o verslo idėją GOOGLE TOP 10 patikėkite ASTERI.

Skaitmeninės rinkodaros agentūra „Asteri”

Nekantrauju prisidėti prie Jūsų prekės ženklo kelionės tikslinės auditorijos ir pardavimų link.

Su linkėjimu,

Joana Šaulienė

15+

Metų patirtis pardavimų ir marketingo srityje

20+

Vidutinė 2022 m. grąža (ROAS), dirbant su Facebook Ads projektais

150+

Raktažodžių Google TOP 10 lietuvių ir anglų kalbomis per metus

1500+

Parašytų straipsnių, tekstų interneto svetainėms, įrašų socialiniams tinklams ar tekstų reklamai lietuvių, anglų kalbomis per metus

Asteri ženklas Mumis pasitiki:

Asteri ženklas Atsiliepimai:

Laura Mazalienė
Laura Mazalienė
Sužavėjo Joanos kompetencija ir gebėjimas aiškiai perteikti bei pritaikyti informaciją! Viena produktyviausių konsultacijų. Nuostabu mokytis ir dirbti su savo srities profesionalais ir kartu šiltomis asmenybėmis. Sėkmės!
Inga Statkienė
Inga Statkienė
Išklausiau mokymus apie internetinės svetainės kūrimą ir esu labai patenkinta pateikta informacija, ačiū Jums už tai! Klausantis mokymų susidėliojau iškart tam tikrus aspektus, dariau pakeitimus, nes patarimai buvo labai konkretūs ir praktiški. Rekomenduoju ir kitiems, kas turi savo internetinę svetainę ir kaip aš - esate solo verslas ir norite viską išmanyti 🙂
Karina Mik
Karina Mik
Labai patiko! Joana tikra profesionalė. Rekomenduoju visiems
Aurimas Silingas
Aurimas Silingas
Karolina Petronienė
Karolina Petronienė
Esu dėkinga Joanai už išsamią ir profesionalią konsultaciją, kurios metu įgavau aiškumo, žinių svetainės gerinimui. Geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos!
Eglė Tankevičienė
Eglė Tankevičienė
Justina Runienė
Justina Runienė
Kai po pirmo susitikimo supranti, jog šiai specialistei gali patikėti, bet kokį projektą ar net savo klientą ir supranti, jog geriau turbūt ir nerasi, o ir ieškoti nereikės!Puiki komunikacija, profesionalumas, atidumas detalėms, kokybė!Džiaugiuosi pasirinkusi Tave, Joana! Tik geriausios rekomendacijos!
Grete Lideike
Grete Lideike
Jeigu reikia žmogaus, kuris į kiekvieną darbą įdėtų tiek pat pastangų kaip darydamas sau tai būtinai kreipkitės į Joaną. Nuoširdi, atsakinga, komunikabili, profesionali ir patarianti. Jau po pirmos konsultacijos supratau, kad dirbsime drauge dar ne prie vieno projekto, o jei reikės puikios specialistės tikrai ją rekomenduosiu ir kitiems. Didžiausios rekomendacijos!
Laura Oras
Laura Oras
Dėkoju už nuostabią konsultaciją. Gera buvo patirti, kaip profeaionalumas gali apsipinti su švelnumu ir meile klientui ❤ Džiaugiuosi, kad atėjau savo verslo pradžioj, kas leido man išvengti pradedančiosios klaidų. Išėjau su aiškiu žemėlapiu ir kitais žingsniais, ką turiu daryti, kad tikslingai galėčiau judėti svajonės link. Ačiū labai 🌷❤🌷
Simona Bareikė
Simona Bareikė
Kad Joana gyvena socialinių tinklų marketingu galima justi po pirmų konsultacijos minučių, tačiau be visos tech dalies, tartis buvo labai malonu ir jauku. Gavau išsamų paaiškinimą temomis, kurių visai neišmaniau, papildančios informacijos po konsultacijos ir daug nuoširdaus palaikymo ir susidomėjimo. Ačiū už visą pagalbą!
Indrė Endriukaitė
Indrė Endriukaitė
Joana atliko FB reklamos konsultaciją - viską paaiškino paprastai ir suprantamai, parodė ir paminėjo svarbiausius akcentus. Kaip paleisti reklamą pasidarė daug aiškiau ir drąsiau. O Joanos domėjimasis ir palaikymas net po konsultacijos tik įrodo jos kompetencijas, atsakomybę ir profesionalumą. Tad ilgiausias AČIŪ ir didžiausios REKOMENDACIJOS! Sėkmės darbuose 👏
Agnė Mačiūnė
Agnė Mačiūnė
Gavau labai daug patarimų ir esu užvesta ant kelio - ten, kur buvau sustojusi dabar žinau kaip eiti toliau! Man tai neįkainojama. Be to, Joana yra labai šiltas, draugiškas žmogus - galima atvirai užduoti klausimus, kad ir pačius kvailiausius, jei taip atrodo viduje, tikrai bus atsakyta į visus su kaupu! 👏👏👏
Julija Naradauskaitė
Julija Naradauskaitė
Ačiū labai už aukso vertės profesionalią konsultaciją! Pati didžiausia rekomendacija! Joana yra puiki SEO specialistė. Turi begalę žinių iš įvairių tobulinimosi kursų taip pat moka labai sistemingai perduoti žinias. Tiesiog tobula! Labai rekomenduoju.
Sandra Kriaučiūnaitė
Sandra Kriaučiūnaitė
Labai profesionalu❣️ puiki komunikacija! Likau sužavėta, ir rekomenduoju 🙏 iki pasimatymo!
Raimonda Brizgyte
Raimonda Brizgyte
Tokio atsidavimo darbui reikėtų paieškoti ir dar vargu ar rastume! Viskas buvo sklandziai nuo pirmo klausimo iki paskutinio, net man visiškai nesuprantančiam žmogui, padėjo išmokti is pirmų kartų. Tik didžiausios rekomendacijos, ir didelis ačiū uz pagalba! Jūs nuostabus🙂
js_loader

Asteri ženklas Spaudoje:

Skaitmeninės rinkodaros agentūra Asteri

Susisiekime

Norėtumėte daugiau sužinoti apie agentūros teikiamas paslaugas?

Parašykite mums žinutę ir būtinai greitu metu su Jumis susisieksime.