SEO paslaugos

Jei būti internete – tai tik Google Top 10!

SEO paslaugos. SEO optimizacija. SEO marketingas. Profesionaliai atliekame šias paslaugas:

 • Vidinis SEO
 • Techninis SEO
 • Išorinis SEO
 • SEO marketingas

Tinklapius optimizuojame lietuvių, anglų, vokiečių ir kitomis kalbomis.

SEO optimizavimas (angl. search engine optimisation) – tai strategija ir nuoseklus, tęstinis darbų procesas, kurio metu internetinė svetainė optimizuojama taip, kad būtų techniškai tvarkinga ir maksimaliai suderinta su paieškų sistemomis (techninis, vidinis SEO), sukuriama ir įgyvendinama išorinių nuorodų strategija (išorinis SEO). 

SEO paslaugos ir jų svarba interneto svetainei taikliai atsispindi Marko Tveno frazėje:

Skirtumas tarp parinkto beveik teisingo ir teisingo žodžio, tai lyg skirtumas tarp jonvabalio skleidžiamos šviesos ir žaibo blykstės”.
(angl. The difference between the almost right word and the right word is the difference between the lightning bug and the lightning).
Mark Twain

SEO projekto rezultatas – internetinė svetainė patraukli, techniškai tvarkinga, greita ir aptinkama Google TOP 10, neperkant Google Adwords paslaugų. 

Vidinio SEO metu pagerinama ir geroji vartotojo patirtis (UX), sudaromas vidinių uorodų tinklas, skatinantis vartotoją savarankiškai atlikti jums svarbius veiksmus jūsų tinklapyje.

SEO projekto dėka išauga vartotojų srautai į interneto svetainę ir interneto svetainės konversijų (naudingų vartotojų atliktų veiksmų) procentas.

Pirmas žingsnis, nuo ko pradedama mūsų pažintis su jūsų tinklapiu, o jūsų pažintis su SEO sąvoka – SEO auditas.

SEO auditas, tai išsami jūsų tinklapio SEO analizė, kurios dėka įgausite supratimą, kaip vyksta SEO projektas ir kokie yra tinklapio pagerinimo darbų prioritetai ir kodėl, ką dėl savo tinklapio galite padaryti savarankiškai, o kur būtina SEO specialisto pagalba, kokius pagerinimo darbus reikia atlikti ir kiek tai kainuos.

Daugiau apie SEO auditą:

Joana Šaulienė, CEO Asteri

Norėtumėte sužinoti daugiau apie SEO svarbą ir naudą, projekto komponentines dalis ir potencialius vartotojų srautus iš organinės paieškos rezultatų?

Prenumeruokite ASTERI naujienlaiškį ir gaukite nemokamą 15 min. konsultaciją.

0,63%

Interneto vartotojų, atlikdami paiešką „Google“, paspaudžia ant antrojo rezultatų puslapio.

67%

Daugiau susidomėjimo atitenka verslams, rašantiems tinklaraščius.

44%

Pasaulio verslų per mėnesį Google Ads reklamoms išleidžia nuo 100 iki 10 000 $, tuo tarpu SEO strategijos biudžetas gana dažnai apsiriboja 500-1500 $ intervalu mėnesiui

16%

Kiekviena 1 papildoma sekundė, reikalinga svetainės užkrovimui, vartotojų pasitenkinimą sumažina 16 %.
Vidinio ir techninio SEO metu skiriamas dėmesys išspręsti svetainės užkrovimo greičio problemas – ypatingai svarbus.

3-5%

Vidutinis CTR (angl. click-through rate) arba kitaip – paspaudimų rodiklis Google Ads reklamai. T.y. iš 100 žmonių, pamačiusių reklamuojamą puslapį, tikėtina, kad ant jo paspaus 3-5.

39,8%

SEO optimizuotos ir į Google TOP 1 patekusios svetainės CTR gali siekti net 39,8 %. Antrojoje pozicijoje esantis tinklapis pretenduoja į 18,7 % pamačiusiųjų vartotojų dėmesį, o trečiasis – 10,2 %.

SEO paslaugos

Iš ko susideda SEO projektas?

SEO auditas

SEO auditas atliekamas su tikslu nustatyti interneto svetainės techninę būklę, atitikimą gerosios vartotojų patirties ir paieškų sistemų reikalavimams bei konkrečių trūkumų ir darbų sąrašą, kad tinklapis būtų įtrauktas kaip atsakymas į paieškas, kurias atlieka jūsų potencialūs klientai.

SEO audito ataskaitą sudaro per 40 lapų jums naudingos informacijos, rezultatus pateikiant su iliustracijomis, paaiškinimais kodėl tai svarbu ir netgi kai kur metodine medžiaga, kaip tai galėtų būti pagerinta savarankiškai. Interneto svetainė vertinama per mažiausiai 20 skirtingų vertinimo kriterijų. Auditas atliekamas ne mašininiu, o rankiniu būdu, t.y. gaunate ne eilę paprastam vartotojui sunkiai suprantamų duomenų, o specialisto apdorotą ir paprastam vartotojui suprantamą svarbią informaciją.

SEO audito tikslas – aiškus darbų sąrašas vidiniam SEO.
Techniškai ir estetiškai tvarkingas, su paieškos sistemomis suderintas tinklalapis – pirmasis tvirtas žingsnis Google TOP 10 link.

Raktinių žodžių tyrimas


Svarbiausia, strateginė SEO projekto dalis, pamatas visam SEO projektui.

Raktiniai žodžiai – tai žodžiai ir frazės, kuriuos vartotojai linkę vesti Google paieškoje, ieškodami su jūsų verslu susijusių paslaugų, prekių ar sprendimų.

Raktinių žodžių tyrimas tiksliai nustato, kokie yra jūsų verslo rinkos vartotojų naudojami žodžiai ar frazės, į kuriuos turėtumėte nukreipti visas SEO projekto pastangas.

Identifikuoti raktažodžiai naudojami interneto svetainės tekstiniame turinyje, svarbiausiose struktūrinėse vietose.

Raktinių žodžių tyrimo rezultatas – unikalios raktinių žodžių ir frazių kombinacijos kiekvienam strategiįkai svarbiam tinklapio puslapiui, rekomenduojamas strategiškai naudingas interneto svetainės medis.

SEO optimizacija: vidinis SEO

Vidinis SEO – techninis ir vidinis tinklapio SEO optimizavimas, atliekamas remiantis SEO audito ataskaita, raktinių žodžių tyrimo rezultatais.

Teisingos interneto svetainės struktūros ir svetainės medžio suformavimas, teisingos URL nuorodos ir vidinių nuorodų tinklas,  SEO optimizuoti tekstai, meta įrašai, straipsniai, iliustracijos ir kt.

Vidinio SEO projekto metu atliekama ir tinklapio techninė analizė bei susijusios korekcijos.
Nepriekaištingas tinklapio mobilios versijos atvaizdavimas ar užkrovimo greitis, techninių klaidų sprendimas – šių veiksmų visuma užtikrina tinklapio pasirengimą keliauti pirmųjų pozicijų Google TOP link.

Vidinis SEO pasižymi savybe ne tik pagerinti įvaizdį prieš paieškos sistemas (pvz., Google), bet ir pardavimo rezultatus.

SEO optimizacija: išorinis SEO

Vidinis SEO – tai techninis, struktūrinis ir tekstinis tinklapio paruošimas, teisingai į tinklapio struktūrą įtraukiant raktažodžius, kuriais norima užimti aukštas pozicijas paieškos sistemų rezultatuose.

Norint su nusistatytais raktažodžiais paieškos rezultatų eilėje užimti pozicijas Google TOP 10 – užbaigus vidinį, atliekamas išorinis SEO.

Išorinis SEO – nuorodų, vedančių į jūsų internetinę svetainę, tinklo strategijos sukūrimas bei realizavimas. Tai įvairūs straipsniai, kito pobūdžio informacija kituose portaluose, rekomenduojantys jus. Neretai išorinių nuorodų veiksmus lydi ir vidinio SEO gerinimas.
Išorinio SEO strategija yra paremta jūsų SEO konkurentų išsamia analize ir rengiama individualiai, atlikus vidinį SEO ar jo metu.

SEO marketingas

SEO marketingas – tai SEO priežiūros ir gerinimo darbai, atliekami užbaigus SEO projektą (pasiekus nusistatytus SEO tikslus).

SEO marketingas leidžia užtikrintai išlaikyti jau užimtas pozicijas Google TOP bei plėsti Google TOP 10 esančių jums svarbių raktinių žodžių ar frazių kiekį, taip pretenduojant vis į daugiau organinio srauto.

SEO marketingas – tai nuolatinis jums naudingo turinio kūrimas ir skelbimas internete kitose svetainėse su atgaline nuoroda (pvz., straipsniai) ir naudingo SEO turinio kūrimas jūsų interneto svetainėje (straipsniai, tinklaraštis).

SEO mokymai

SEO optimizavimas A-Z.

Individualūs ir grupiniai mokymai administruojantiems svetainę savarankiškai ar atsakingiems už SEO optimizaciją įmonės darbuotojams.

Sudaroma individuali mokymų programa, priklausomai nuo turimo ir norimo įgyti žinių ir kompetencijų lygio.

SEO optimizavimas: kaina

Kiek kainuoja SEO paslaugos?

LIGHT

Nuo 650 Eur/mėn.

Nedideliems paslaugų verslams (iki 5 svarbių paslaugų), mažoms ar pradedančioms e-parduotuvėms (iki 5 svarbių kategorijų), asmeniniam prekės ženklui

Raktinių žodžių tyrimas
Vidinis SEO
Techninis SEO
Naujienlaiškių automatizacijos pagrindai tinklapyje
Google Consent Mode v2 sutvarkymas
SEO optimizacija iki 7 svetainės puslapių
SEO konkurentų analizė ir išorinio SEO strategija
Išorinis SEO: 3 strateginiai raktažodžiai

OPTI

Nuo 850 Eur/mėn.

Dideliems paslaugų verslams (5-10 svarbių paslaugų), vidutinio dydžio e-parduotuvėms (iki 10 svarbių kategorijų, iki 10 svarbių prekių)

Raktinių žodžių tyrimas
Vidinis SEO
Techninis SEO
Naujienlaiškių automatizacijos pagrindai tinklapyje
Google Consent Mode v2 sutvarkymas
SEO optimizacija iki 20 svetainės puslapių
SEO konkurentų analizė ir išorinio SEO strategija
Išorinis SEO: 5 strateginiai raktažodžiai

ADVANCED

Nuo 1390 Eur/mėn.

Didesnėms e-parduotuvėms (15+ svarbių kategorijų, 15+ svarbių prekių), tarptautiniams paslaugų verslams (daugiau nei viena tinklapio kalba)

Raktinių žodžių tyrimas
Vidinis SEO
Techninis SEO
Naujienlaiškių automatizacijos pagrindai tinklapyje
Google Consent Mode v2 sutvarkymas
SEO optimizacija iki 30 svetainės puslapių
SEO konkurentų analizė ir išorinio SEO strategija
Išorinis SEO: 5-10 strateginių raktažodžių

Kokiais pranašumais pasižymi Google draugiška interneto svetainė?

 • Tekstinis turinys aiškiai struktūruotas ir lengvai skaitomas ne tik lankytojui, bet ir paieškos sistemoms (Google, kt.). Naudojamos algortimams palankios struktūrinės taisyklės, antraščių hierarchija (H1-H6).
 • URL struktūra ir nuorodų pavadinimai atliepia svetainės puslapiuose slypintį turinį vartotojui, schema ir joje įtraukti raktažodžiai padeda Google maksimaliai indeksuoti jūsų tinklapį.
 • Iliustracijos, naudojamos svetainėje, yra optimizuotos: tinkamo dydžio, joms suteikti teisingi raktažodžius pritraukiantys pavadinimai, ALT tekstai. Vartotojams jos atvaizduojamos teisingai, greitai, estetiškai.
 • Tinklapis turtingas unikaliu, teisingai raktažodžiais praturtintu, skaitytojams vertingu ir skatinančiu priimti jums naudingus sprendimus tekstinio turiniu.
 • Svetainės puslapių turinį Google paieškoje atspindi reprezentatyvūs, SEO raktiniais žodžiais iškalbingi meta įrašai.
 • Tiek vartotojui, tiek paieškos sistemoms aiškiai suprantamas ir patogus svetainės medis.
 • Tinklapyje efektyviai veikia vidinių nuorodų tinklas, tarpusavyje siejantis interneto svetainės puslapius ir padedantis vartotojui bei paieškos sistemoms patogiai naviguoti tinklapyje.
 • Internete aptinkamas išorinių nuorodų tinklas, stiprinantis jūsų interneto svetainės autoritetą ir užtikrinantis pirmas pozicijas SERP.
 • Jūsų tinklapio straipsniai ypač mėgiami Google TOP 10 ir efektyviai traukia vartotojų srautą.
 • Tinklapis ypač greitai užkraunamas ir veikia be klaidų.
 • Tinklapio mobi versija nepriekaištingai atvaizduojama ir patraukli bei patogi vartotojui.
lokalizacija

Jei žengti į naują rinką, tai tik – tiesiai į Google TOP 10! SEO rekomendacijoms adaptuota, konkurencinę aplinką ir vartotojų poreikius atliepianti interneto svetainė – tvirtas startas siekiant sėkmės tarptautiniuose plotuose. Asteri SEO strategija sėkmingai įsitvirtina ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose: verslai, pasirinkę mus, jau dominuoja aukščiausiose JAV, Vokietijos, Didžiosios Britanijos Google pozicijose.

9+

Šalių, kuriose jau taikomi mūsų rinkodaros sprendimai: Lietuva, Jungtinės Amerikos Valstijos, Vokietija, Jungtinė Karalystė, Airija, Italija, Prancūzija, Latvija, Estija.

15+

Metų patirtis pardavimų ir marketingo srityje

20+

Vidutinė metinė grąža (ROAS) Meta Ads projektuose

500+

Raktažodžių Google TOP 10 per metus

5500+

Straipsnių, tekstų interneto svetainėms, įrašų socialiniams tinklams ar tekstų reklamai per metus

Asteri ženklas Mumis pasitiki:

Asteri
Puikiai
5.0
Pateikta 25 įvertinimų
peržiūrėti vertinimus
Dalia S.
Dalia S.
Jauki aplinka, įkvepianti komanda.
Savininko atsakymas: Labai malonu, ačiū!
Eimantas K.
Eimantas K.
SEO paslauga superinė ! Kokybiškai paruošti tekstai ir straipsniai ! Rekomenduoju partneriauti ir dirbti kartu su ASTERI !
Deividas V.
Deividas V.
Esu labai dėkingas "Asteri" už jų padarytą įdirbį bei viršytus lūkesčius. Dar prieš metus didžioji dalis klientų ateidavo per šaltus skambučius, kuriems atlikti tekdavo skirti daug laiko ir energijos. Turėjome svetainę, bet užklausų iš jos sulaukdavome nedaug. Po to, kai pabendravome su "Asteri" vadove Joana, sužinojome, kad svetainė gali konvertuoti, tačiau tam ją reikia sutvarkyti ir atlikti SEO optimizavimą. Joana taip aiškiai sudėliojo visus argumentus, kad nusprendėme investuoti. Pirmi rezultatai pasimatė jau po 2 mėnesių, nors buvome įspėti, kad jų gali tekti laukti iki 6 mėnesių. Dabar kiekvieną savaite gauname po 2 tikslines užklausas be jokių papildomų pastangų, tiesiog turint optimizuotą svetainę. Dirbame mažiau,o uždirbame daugiau – toks ir buvo mūsų tikslas. Ačiū!
Armandas P.
Armandas P.
Urte S.
Urte S.
Loocone H.
Loocone H.
Aciu visai komandai uz nuostabu darba.Viskas labai tvarkyngai ir greitai, Rekomenduojam.
Savininko atsakymas: Ačiū labai už pasitikėjimą ir įvertinimą!
Lukas B.
Lukas B.
Viktorija M.
Viktorija M.
Pati didžiausia rekomendacija! Gavau labai daug naudingų patarimų ir įžvalgų dėl įmonės socialinių tinklų ir jų turinio.Ačiū, Joana, už profesionalią konsultaciją, dar pasimatysime 🙂
Mano M.
Mano M.
Ačiū Jums labai už reklamas, kiek teko prašyti/ieškoti tokių paslaugų – Jus esate labiausiai profesionalūs, konkretūs ir turite aiškiai aprašytą procesą, t.y. sistemingai dirbate, surinkote informacija, supratote mūsų poreikius, greitai susipažinote su mūsų produkcija ir gavę minimaliai informacijos sukūriate gan turiningą ir tikslų reklaminį tūrinį – labai patiko.
Vieslava A.
Vieslava A.
REKOMENDACIJA 100% !Joanos mokymai apie socialinių tinklų strategijos kūrimą, įrašų pateikimą, pritaikymą ir potencialių klientų pritraukimą padėjo sudėlioti konkrečius žingsnius kaip judėti toliau, kad pasiekti norimų rezultatų. Mokymų laikas neprailgo, Joana profesionaliai įsigilino į analizuojamus prekės ženklus, pateikė tikslingas kryptis kokia linkme judėti toliau, kompetetingai atsakė į visus klausimus ir juos išplėtojo. Iš mokymų išėjau su pilnu bagažu ne tik žinių bei realių žingsnių ką toliau daryti, tačiau ir namų darbais, kurių dėka konkrečiai bus išspręstos dabarties ir numatomos ateities perspektyvos, norint kiekvieną komunikacijos žinutę perteikti išnaudojant visas galimybe didinti žinomumą. Profesionalu, patikima , vertinga! #mokymai #asteri #socialiniaitinklai
Savininko atsakymas: Ačiū labai už tokį išsamų grįžtamąjį ryšį!
Živilė K.
Živilė K.
Laura M.
Laura M.
Sužavėjo Joanos kompetencija ir gebėjimas aiškiai perteikti bei pritaikyti informaciją! Viena produktyviausių konsultacijų. Nuostabu mokytis ir dirbti su savo srities profesionalais ir kartu šiltomis asmenybėmis. Sėkmės!
Savininko atsakymas: Ačiū labai už grįžtamąjį ryšį!
Inga S.
Inga S.
Išklausiau mokymus apie internetinės svetainės kūrimą ir esu labai patenkinta pateikta informacija, ačiū Jums už tai! Klausantis mokymų susidėliojau iškart tam tikrus aspektus, dariau pakeitimus, nes patarimai buvo labai konkretūs ir praktiški. Rekomenduoju ir kitiems, kas turi savo internetinę svetainę ir kaip aš - esate solo verslas ir norite viską išmanyti 🙂
Savininko atsakymas: Labai džiaugiuosi, kad mokymai buvo naudingi. Ačiū už grįžtamąjį ryšį! 🙂
Karina M.
Karina M.
Labai patiko! Joana tikra profesionalė. Rekomenduoju visiems
Savininko atsakymas: Ačiū labai, gera žinoti, kad konsultacija buvo naudinga. Linkiu efektyvių reklamų!
Aurimas S.
Aurimas S.
Karolina P.
Karolina P.
Esu dėkinga Joanai už išsamią ir profesionalią konsultaciją, kurios metu įgavau aiškumo, žinių svetainės gerinimui. Geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos!
Savininko atsakymas: Ačiū labai!
Eglė T.
Eglė T.
Justina R.
Justina R.
Kai po pirmo susitikimo supranti, jog šiai specialistei gali patikėti, bet kokį projektą ar net savo klientą ir supranti, jog geriau turbūt ir nerasi, o ir ieškoti nereikės!Puiki komunikacija, profesionalumas, atidumas detalėms, kokybė!Džiaugiuosi pasirinkusi Tave, Joana! Tik geriausios rekomendacijos!
Savininko atsakymas: Justina, ačiū labai, iš savo srities ekspertės ir profesionalės sulaukti tokio pagyrimo - labai didelis įvertinimas man!
Grete L.
Grete L.
Jeigu reikia žmogaus, kuris į kiekvieną darbą įdėtų tiek pat pastangų kaip darydamas sau tai būtinai kreipkitės į Joaną. Nuoširdi, atsakinga, komunikabili, profesionali ir patarianti. Jau po pirmos konsultacijos supratau, kad dirbsime drauge dar ne prie vieno projekto, o jei reikės puikios specialistės tikrai ją rekomenduosiu ir kitiems. Didžiausios rekomendacijos!
Savininko atsakymas: Labai ačiū, Grėte, džiaugiuosi galėdama prisidėti prie tokio šaunaus projekto!
Laura O.
Laura O.
Dėkoju už nuostabią konsultaciją. Gera buvo patirti, kaip profeaionalumas gali apsipinti su švelnumu ir meile klientui ❤ Džiaugiuosi, kad atėjau savo verslo pradžioj, kas leido man išvengti pradedančiosios klaidų. Išėjau su aiškiu žemėlapiu ir kitais žingsniais, ką turiu daryti, kad tikslingai galėčiau judėti svajonės link. Ačiū labai 🌷❤🌷
Savininko atsakymas: Labai malonu skaityti, linkiu sėkmingų pirmųjų žingsnių ir iki kitų susitikimų!
Simona B.
Simona B.
Kad Joana gyvena socialinių tinklų marketingu galima justi po pirmų konsultacijos minučių, tačiau be visos tech dalies, tartis buvo labai malonu ir jauku. Gavau išsamų paaiškinimą temomis, kurių visai neišmaniau, papildančios informacijos po konsultacijos ir daug nuoširdaus palaikymo ir susidomėjimo. Ačiū už visą pagalbą!
Savininko atsakymas: Visuomet malonu padėti, labai ačiū už grįžtamąjį ryšį!
Indrė E.
Indrė E.
Joana atliko FB reklamos konsultaciją - viską paaiškino paprastai ir suprantamai, parodė ir paminėjo svarbiausius akcentus. Kaip paleisti reklamą pasidarė daug aiškiau ir drąsiau. O Joanos domėjimasis ir palaikymas net po konsultacijos tik įrodo jos kompetencijas, atsakomybę ir profesionalumą. Tad ilgiausias AČIŪ ir didžiausios REKOMENDACIJOS! Sėkmės darbuose 👏
Savininko atsakymas: Ačiū labai!
Julija N.
Julija N.
Ačiū labai už aukso vertės profesionalią konsultaciją! Pati didžiausia rekomendacija! Joana yra puiki SEO specialistė. Turi begalę žinių iš įvairių tobulinimosi kursų taip pat moka labai sistemingai perduoti žinias. Tiesiog tobula! Labai rekomenduoju.
Savininko atsakymas: Labai ačiū!
Sandra K.
Sandra K.
Labai profesionalu❣️ puiki komunikacija! Likau sužavėta, ir rekomenduoju 🙏 iki pasimatymo!
Savininko atsakymas: Labai ačiū, iki kitų susitikimų!
Raimonda B.
Raimonda B.
Tokio atsidavimo darbui reikėtų paieškoti ir dar vargu ar rastume! Viskas buvo sklandziai nuo pirmo klausimo iki paskutinio, net man visiškai nesuprantančiam žmogui, padėjo išmokti is pirmų kartų. Tik didžiausios rekomendacijos, ir didelis ačiū uz pagalba! Jūs nuostabus🙂
Savininko atsakymas: Labai ačiū už įvertinimą!
js_loader

SEO paslaugos ar Google Adwords reklama?

Google Adwords reklama

Projektams, kai reikalingas srautas čia ir dabar. Efektas greitas, tačiau juntamas tik tol, kol perkama reklama.

Galimi trūkumai, neatlikus SEO pagrindų: jeigu interneto svetainė nebus techniškai tvarkinga (užkrovimo greitis, pritaikomumas mobiliesiems, vartotojui aiškus turinio išdėstymas ir informacijos pateikimas, praktiškai techninio ir vidinio SEO pagrindai) – nemažas atėjusio srauto % gali išeiti iš interneto svetainės neatlikę pageidaujamų veiksmų (registracija, pirkimas, kiti CTA.        

 • Kada naudinga reklama Google adwords? Kai rezultatas reikalingas čia ir dabar.           
 • Rekomendacija: paraleliai atlikti bent dalį SEO projekto (vidinis      SEO), kad atvedus srautą reklamos pagalba, išlaikytumėte apsilankiusį svečią ir nukreiptumėte jį pardavimo link. 
Projekto trukmė: čia ir dabar, vos tik pradėjus pirkti reklamą.
Rezultatai trumpalaikiai, tik kol perkama reklama.
Rezultatai priklauso nuo esamos interneto svetainės svetainės situacijos (greitis, geroji vartotojo patirtis (UX), parduodantis tekstinis turinys ir kt.

SEO paslaugos (SEO optimizacija)

Projektams, galintiems galutinio rezultato palaukti, tačiau norintiems užtikrintų ir ilgalaikių pozicijų Google TOP. Efektas ne toks greitas (6-9 mėn.), tačiau link tikslo einama užtikrintai, vadovaujantis aiškia ir tvirta strategija, o rezultatai ilgalaikiai. 

Rezultatai: 

 • Techniškai tvarkinga, greita, įtraukiančiu turiniu vartotojui kalbanti ir, svarbiausia, suderinama su paieškos sistemomis interneto svetainė Google TOP 10 paieškos rezultatuose. 
 • Rezultatas ilgalaikis. Investavus į SEO Projektą ir jį užbaigus – rezultatais galima džiaugtis pakankamai ilgą laiką, o SEO priežiūra pozicijų išlaikymui, nėra brangi investicija, tačiau turi savo rinkodarinių privalumų.
 • Žinomumas. SEO projekto ar SEO marketingo metu parašyti straipsniai naujienų portaluose, kituose informacijos šaltiniuose – gerina ne tik svetainės reitingą ir pozicijas Google, bet ir prekės ženklo žinomumą.
 • Atlikus SEO projektą pateikiamos rekomendacijos veiksmams, leisiantiems išlikti užimtose pozicijose ir plėsti tikslinę auditoriją. 
Projekto trukmė 6-9 mėn.
Rezultatai ilgalaikiai
Interneto svetainės struktūriniai, techniniai, tekstiniai pagerinimai turi reikšmingos įtakos pardavimų didinimui.

Susisiekime

Dažniausiai užduodami klausimai

Efektyvi skaitmeninė rinkodara

Naudinga

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top