Facebook reklama

Asteri ženklas

Parduodanti interneto svetainė + Facebook reklama =  Srautas į verslo šaltinius internete + Pardavimai internetu

Facebook reklama (Facebook Ads). Reklama socialiniuose tinkluose

Facebook reklama ir apskritai socialinių tinklų marketingas – variklis, pardavimams internetu suteikiantis didelį pagreitį.

Jeigu šaltinis internete (verslo paskyra ar net parduotuvė Facebook, Instagram, interneto svetainė ar elektroninė parduotuvė) pasiruošęs pardavimams – Facebook reklama (taip pat ir Instagram reklama) atliks nepriekaištingą vaidmenį atvedant vartotojų srautus ypač palankiu įkainiu bei paskatins juos įsigyti parduodamas paslaugas ar prekes. Neįsigijo? Tuomet remarketingo (pakartotinio marketingo) galimybė reklaminį pasiūlymą pateikti palikusiems krepšelius, besidomėjusiems preke ar paslauga, bet netapusiems klientais – bus būtent tas įrankis, kurį norėsite išnaudoti.

Bendradarbiavimo eiga:

Klientui siunčiama užpildyti prekės ženklo pažinimo anketa, kurios dėka išgryninamos prekės ženklo stiprybės, konkurencinis pranašumas, rekomenduojamas reklamos komunikacijos tonas ir pirminė reklamos strategija.
Atliekama prekės ženklo TOP 3 konkurentų aktyvių reklamų analizė.
Suplanuojama pirminė konsultacija, kurios metu aptariami prekės ženklo anketos ir konkurentų analizės rezultatai. Pasitvirtinama pirminė reklamos strategija.
Atliekama reklaminių vienetų (kai reklaminę medžiagą ruošia Klientas) peržiūra ir, esant poreikiui, pateikiamos rekomendacijos korekcijoms arba siunčiamos Kliento patvirtinimui agentūros sukurtos reklamos.
Esant poreikiui, atliekamas Facebook Business Manager paskyros auditas ir techninis paruošimas sėkmingam darbui su reklama.
Parengiamos pirmos reklaminės kampanijos ir pradedamas jų valdymas: auditorijų testavimas, reklaminių kampanijų priežiūra ir optimizavimas. Remarketingo kampanijos.
Kiekvieną mėnesį teikiama rezultatų ataskaita ir rekomendacijos tolimesnėms kampanijoms.


Verslo paskyra socialiniuose tinkluose, ar ji reikalinga verslui?

Vienareikšmiškai TAIP. Nesvarbu, ar jūs parduodate prekes ar paslaugas, atstovaujate verslą ar asmeninį prekės ženklą, paskyra socialiniuose tinkluose ir jos teisingas susiejimas su interneto svetaine – bus sėkmės faktorius, suteiksiantis galimybę ne tik formuoti tam tikrą įvaizdį, parodyti ekspertiškumą ir užmegzti ryšį su potencialia auditorija socialiniuose tinkluose, bet ir atsivesti papildomus potencialių klientų srautus į interneto svetainę viena pigiausių reklamos formų – su Facebook, Instagram reklama, organizuoti remarketingo (pakartotinio marketingo) kampanijas ir vykdyti sėkmingus pardavimus.

Prenumeruokite ASTERI naujienlaiškį ir gaukite nemokamą 15 min. konsultaciją:

Facebook reklama. Paslaugos:

Reklamos valdymas MINI

Prekės ženklo startui, vienos kampanijos reklamų rinkinys.
Vienos reklaminės kampanijos kūrimas ir reklamų priežiūra, mėnesinė paslauga.

Facebook Ads

Planas MINI

– Reklaminį turinį ruošia Klientas arba Agentūra (už papildomą mokestį).

– Reklamuojama iki 4 skirtingų reklamų / mėn.

– Valdoma 1 reklaminė kampanija / mėn. pasirinktinai: ant sienos skelbiami Facebook arba Instagram įrašai; srautas (Traffic) į svetainę, Instagram paskyrą ar kitą šaltinį (pvz., Google anketa); Leads (registracijos anketos).

Paketo kaina: 280 Eur + PVM / mėn.

Reklamos valdymas MIDI

Paslaugų verslams, elektroninėms parduotuvėms.
Iki 3 reklaminių kampanijų kūrimas ir priežiūra, mėnesinė paslauga.

Facebook Ads

Planas MIDI

– Reklaminį turinį ruošia Klientas arba Agentūra (už papildomą mokestį).

– Reklamuojama iki 8 skirtingų reklamų / mėn.

– Valdoma iki 3 skirtingų reklaminių kampanijų / mėn. Galima remarketingo kampanija.

Paketo kaina: nuo 390 Eur + PVM / mėn.

Reklamos valdymas OPTI

Elektroninėms parduotuvėms.
Iki 5 reklaminių kampanijų kūrimas ir priežiūra, mėnesinė paslauga.

Facebook Ads

Planas OPTI

– Reklaminį turinį ruošia Klientas arba Agentūra (už papildomą mokestį).

– Reklamuojama iki 12 skirtingų reklamų / mėn.

– Valdoma iki 5 skirtingų reklaminių kampanijų / mėn. Galima remarketingo kampanija.

Paketo kaina: nuo 550 Eur + PVM / mėn.

Vienkartinis reklaminių kampanijų paleidimas

Paslaugas teikiantiems verslams, asmeniniams prekiniams ženklams, elektroninėms parduotuvėms. Vienkartinė paslauga.

Facebook Ads

Vienkartinis reklamų paleidimas

– Reklaminį turinį ruošia Klientas.

– Įskaičiuotas iki 8 skirtingų reklamų paleidimas.

– Įskaičiuota iki 3 šaltų auditorijų testavimui parinkimas ir sukūrimas.

– Įskaičiuota iki 4 skirtingų reklaminių kampanijų sukūrimas.

Paslaugos kaina: nuo 250 Eur + PVM

Socialinių tinklų administravimas

Elektroninėms parduotuvėms.
Strategijos parengimas, komunikacijos planavimas, įrašų kūrimas ir savalaikis įrašų skelbimas.

Socialinių tinklų administravimas

Elektroninės parduotuvės. Planas MINI

– Komunikacijos tono prezentacijos parengimas.

– Mėnesio komunikacijos tinklelio ruošimas, laikantis komunikacijos tono prezentacijoje nustatytų gairių.

– Standartinių įrašų (vizualas + tekstas) rengimas ir talpinimas socialiniuose tinkluose Facebook pagal iš anksto suderintą tvarkaraštį. 4 įrašai / mėn.

Paketo kaina: nuo 260 Eur + PVM / mėn.

Meta business manager paskyros auditas

Meta business manager ir Meta ads manager paskyrų auditas ir techninis paruošimas teisingam darbui su reklama.

Meta business manager paskyros auditas

– Verslo paskyros Facebook, Instagram teisingas susiejimas su Meta business manager,  reklamos paskyros sukūrimas/teisingas susiejimas, mokėjimo metodo ir rekvizitų sąskaitoms pridėjimas, dviguba autentifikacija maksimaliai apsaugai nuo paskyros vagysčių, el. pašto verifikavimas, kita būtina verslo informacija ir nustatymai, reikalingi darbui su reklama.

– Facebook pixel kodo sukūrimas ir pateikimas patalpinimui į interneto svetainės turinio valdymo sistemą.

– Interneto svetainės domeno verifikavimas Meta Business paskyroje.

– Facebook pixel sekamų įvykių nustatymas teisingam darbui su remarketingo reklamos kampanijomis.

Paslaugos kaina: nuo 169 Eur + PVM

Asteri ženklas Mumis pasitiki:

Asteri
5.0
Based on 22 reviews
Urte S.
Urte S.
Loocone H.
Loocone H.
Aciu visai komandai uz nuostabu darba.Viskas labai tvarkyngai ir greitai, Rekomenduojam.
Lukas B.
Lukas B.
Viktorija M.
Viktorija M.
Pati didžiausia rekomendacija! Gavau labai daug naudingų patarimų ir įžvalgų dėl įmonės socialinių tinklų ir jų turinio.Ačiū, Joana, už profesionalią konsultaciją, dar pasimatysime 🙂
Mano M.
Mano M.
Ačiū Jums labai už reklamas, kiek teko prašyti/ieškoti tokių paslaugų – Jus esate labiausiai profesionalūs, konkretūs ir turite aiškiai aprašytą procesą, t.y. sistemingai dirbate, surinkote informacija, supratote mūsų poreikius, greitai susipažinote su mūsų produkcija ir gavę minimaliai informacijos sukūriate gan turiningą ir tikslų reklaminį tūrinį – labai patiko.
Vieslava A.
Vieslava A.
REKOMENDACIJA 100% !Joanos mokymai apie socialinių tinklų strategijos kūrimą, įrašų pateikimą, pritaikymą ir potencialių klientų pritraukimą padėjo sudėlioti konkrečius žingsnius kaip judėti toliau, kad pasiekti norimų rezultatų. Mokymų laikas neprailgo, Joana profesionaliai įsigilino į analizuojamus prekės ženklus, pateikė tikslingas kryptis kokia linkme judėti toliau, kompetetingai atsakė į visus klausimus ir juos išplėtojo. Iš mokymų išėjau su pilnu bagažu ne tik žinių bei realių žingsnių ką toliau daryti, tačiau ir namų darbais, kurių dėka konkrečiai bus išspręstos dabarties ir numatomos ateities perspektyvos, norint kiekvieną komunikacijos žinutę perteikti išnaudojant visas galimybe didinti žinomumą. Profesionalu, patikima , vertinga! #mokymai #asteri #socialiniaitinklai
Živilė K.
Živilė K.
Laura M.
Laura M.
Sužavėjo Joanos kompetencija ir gebėjimas aiškiai perteikti bei pritaikyti informaciją! Viena produktyviausių konsultacijų. Nuostabu mokytis ir dirbti su savo srities profesionalais ir kartu šiltomis asmenybėmis. Sėkmės!
Inga S.
Inga S.
Išklausiau mokymus apie internetinės svetainės kūrimą ir esu labai patenkinta pateikta informacija, ačiū Jums už tai! Klausantis mokymų susidėliojau iškart tam tikrus aspektus, dariau pakeitimus, nes patarimai buvo labai konkretūs ir praktiški. Rekomenduoju ir kitiems, kas turi savo internetinę svetainę ir kaip aš - esate solo verslas ir norite viską išmanyti 🙂
Karina M.
Karina M.
Labai patiko! Joana tikra profesionalė. Rekomenduoju visiems
Aurimas S.
Aurimas S.
Karolina P.
Karolina P.
Esu dėkinga Joanai už išsamią ir profesionalią konsultaciją, kurios metu įgavau aiškumo, žinių svetainės gerinimui. Geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos!
Eglė T.
Eglė T.
Justina R.
Justina R.
Kai po pirmo susitikimo supranti, jog šiai specialistei gali patikėti, bet kokį projektą ar net savo klientą ir supranti, jog geriau turbūt ir nerasi, o ir ieškoti nereikės!Puiki komunikacija, profesionalumas, atidumas detalėms, kokybė!Džiaugiuosi pasirinkusi Tave, Joana! Tik geriausios rekomendacijos!
Grete L.
Grete L.
Jeigu reikia žmogaus, kuris į kiekvieną darbą įdėtų tiek pat pastangų kaip darydamas sau tai būtinai kreipkitės į Joaną. Nuoširdi, atsakinga, komunikabili, profesionali ir patarianti. Jau po pirmos konsultacijos supratau, kad dirbsime drauge dar ne prie vieno projekto, o jei reikės puikios specialistės tikrai ją rekomenduosiu ir kitiems. Didžiausios rekomendacijos!
Laura O.
Laura O.
Dėkoju už nuostabią konsultaciją. Gera buvo patirti, kaip profeaionalumas gali apsipinti su švelnumu ir meile klientui ❤ Džiaugiuosi, kad atėjau savo verslo pradžioj, kas leido man išvengti pradedančiosios klaidų. Išėjau su aiškiu žemėlapiu ir kitais žingsniais, ką turiu daryti, kad tikslingai galėčiau judėti svajonės link. Ačiū labai 🌷❤🌷
Simona B.
Simona B.
Kad Joana gyvena socialinių tinklų marketingu galima justi po pirmų konsultacijos minučių, tačiau be visos tech dalies, tartis buvo labai malonu ir jauku. Gavau išsamų paaiškinimą temomis, kurių visai neišmaniau, papildančios informacijos po konsultacijos ir daug nuoširdaus palaikymo ir susidomėjimo. Ačiū už visą pagalbą!
Indrė E.
Indrė E.
Joana atliko FB reklamos konsultaciją - viską paaiškino paprastai ir suprantamai, parodė ir paminėjo svarbiausius akcentus. Kaip paleisti reklamą pasidarė daug aiškiau ir drąsiau. O Joanos domėjimasis ir palaikymas net po konsultacijos tik įrodo jos kompetencijas, atsakomybę ir profesionalumą. Tad ilgiausias AČIŪ ir didžiausios REKOMENDACIJOS! Sėkmės darbuose 👏
Agnė M.
Agnė M.
Gavau labai daug patarimų ir esu užvesta ant kelio - ten, kur buvau sustojusi dabar žinau kaip eiti toliau! Man tai neįkainojama. Be to, Joana yra labai šiltas, draugiškas žmogus - galima atvirai užduoti klausimus, kad ir pačius kvailiausius, jei taip atrodo viduje, tikrai bus atsakyta į visus su kaupu! 👏👏👏
Julija N.
Julija N.
Ačiū labai už aukso vertės profesionalią konsultaciją! Pati didžiausia rekomendacija! Joana yra puiki SEO specialistė. Turi begalę žinių iš įvairių tobulinimosi kursų taip pat moka labai sistemingai perduoti žinias. Tiesiog tobula! Labai rekomenduoju.
Sandra K.
Sandra K.
Labai profesionalu❣️ puiki komunikacija! Likau sužavėta, ir rekomenduoju 🙏 iki pasimatymo!
Raimonda B.
Raimonda B.
Tokio atsidavimo darbui reikėtų paieškoti ir dar vargu ar rastume! Viskas buvo sklandziai nuo pirmo klausimo iki paskutinio, net man visiškai nesuprantančiam žmogui, padėjo išmokti is pirmų kartų. Tik didžiausios rekomendacijos, ir didelis ačiū uz pagalba! Jūs nuostabus🙂
js_loader

9+

šalių, kuriose jau taikomi mūsų rinkodaros sprendimai: Lietuva, Jungtinė Karalystė, Airija, Jungtinės Amerikos Valstijos, Vokietija, Italija, Prancūzija, Latvija, Estija.

15+

Metų patirtis pardavimų ir marketingo srityje

20+

Vidutinė 2022 m. grąža (ROAS), dirbant su Facebook Ads projektais

410+

Raktažodžių Google TOP 10 per metus

2500+

Parašytų straipsnių, tekstų interneto svetainėms, įrašų socialiniams tinklams ar tekstų reklamai per metus


Verslo sėkmė lygi įdedamų pastangų kiekiui

Skaitmeninė rinkodara – nes vien būti nepakanka

Valdote reklamas savarankiškai, tačiau lydi jausmas, kad rezultatai galėtų būti geresni?

Kartais trumpas pokalbis su savo srities specialistu – didelį iššūkį gali paversti smulkmena bei aiškiu žingsnių planu. Kartais geriausi rezultatai laukia visai šalia ir juos pasiekti trūksta šiek tiek techninių žinių, įgūdžių ir gerųjų patirčių. Po konsultacijos neretai tenka išgirsti – kodėl mes nepasikalbėjome anksčiau! 

Aplanko mintis, kad norėtųsi padidinti potencialių klientų srautus ir pakelti pardavimų kartelę? Nustebsite, kokį gerą postūmį pirmyn gali duoti viena rezultatyvi konsultacija prie ☕.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top