Meta rinkodara -20% planams

Tik liepą – 20% pasirinktam komunikacijos ar reklamos planui!

Vasarą skirkite laiko sau, o pardavimus patikėkite ekspertams!
Įsigijant bet kurį Facebook, Instagram komunikacijos ar reklamos paslaugų planą su minimaliu 6 mėnesių laikotarpiu – net 3 mėnesius -20% nuolaida mėnesiniam mokesčiui!

DI atmintinė

Paruošėme atmintinę, kurioje mūsų ištestuotos AI programėlės ir išsamūs žingsniai, kaip ruošti WOW komunikaciją soc. tinklams!

Nemokama konsultacija

PRENUMERUOK ASTERI ir gauk nemokamą 15 min. rinkodaros konsultaciją!
Naujienlaiškiuose: vertingi patarimai, svarbi informacija apie naujausias rinkodaros tendencijas ar svarbius pasikeitimus, gerosios praktikos iš agentūros kasdienos.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

5 iš 5

25 įvertinimų vidurkis

1 000 000+

Sugeneruojamų Eur verslams / metus

20+

Vidutinė metinė grąža (ROAS)

500+

Sukurtų reklamų per metus, kurioms neatsispyrė

Facebook, Instagram reklama. Paslaugos:

Facebook, Instagram reklama (Meta Ads)

Nuo pirmo žingsnio iki sėkmingų pardavimų internetu!

Reklaminių kampanijų kūrimo, valdymo ir optimizavimo darbai pagal verslo poreikius (pritaikytos planų apimtys ir kainodara). Auditorijų testavimas. Remarketingo (pakartotinio marketingo) kampanijos. Dinaminė reklama.

Konkurentų analizė. Reklamos strategijos parengimas. Reklamų kūrimas (profesionalios reklaminės žinutės ir vizualiniai sprendimai reklamai). Pardavimų piltuvėlio sudarymas. Reklaminių kampanijų kūrimas ir priežiūra. Savalaikis ataskaitų teikimas ir aptarimas. Realiųjų duomenų prieigos skydelis.

Dirbame: LT, DE, EN, pagal poreikį ir kitomis kalbomis.

Business Facebook, Meta Business Manager paskyrų auditas


Teisingi paskyrų techniniai parametrai, saugumas, pasirengimas darbui su reklama – vienas svarbiausių žingsnių, startuojant su Meta Ads.

Meta Business Manager parengimas darbui: verslo paskyros Facebook, Instagram teisingas susiejimas su Meta Business manager,  reklamos paskyros parametrai, dviguba autentifikacija maksimaliai apsaugai nuo paskyros vagysčių, el. pašto bei domeno verifikavimas, kita būtina verslo informacija ir nustatymai, reikalingi darbui su reklama. Facebook pixel kodo teisinga integracija tinklapyje ir visų svarbiausių įvykių sekimo užtikrinimas.

Facebook, Instagram paskyros sukūrimas ar įvaizdžio pagerinimas


Reprezentatyviai atrodančios paskyros, į kurias vedamas vartotojų srautas – pirmas žingsnis užtikrintos komunikacijos ir rezultatyvių reklamos kampanijų link.

Komunikacijos soc. tinkluose tono ir strategijos parengimas (turėkite aiškią strategiją – atmintinę, kaip ir ką komunikuoti). Profilio sukūrimas ar esamo pagerinimas, suteikiant profesionalų įvaizdį: profilio nuotrauka, viršelio nuotrauka, reprezentatyvus aprašymas ir pirmųjų įrašų kiekis pagal poreikį.

Konkurentų socialinių tinklų rinkodaros analizė

Reguliari konkurentų ir rinkos stebėsena – higieninis įprotis, rekomenduojuamas kiekvienam prekės ženklui.

Konkurentų socialinių tinklų rinkodaros analizė (komunikacija ir reklama socialiniuose tinkluose), susijusios rekomendacijos jūsų prekės ženklo socialinių tinklų rinkodarai.

Vienkartinis reklaminių kampanijų paleidimas


Reikalinga vienkartinė profesionalo pagalba paleisti reklamines kampanijas jūsų prekės ženklui?

Sukursime pardavimų piltuvėlį, jo pagrindu reklamines kampanijas. Surinksime potencialias auditorijas. Paleisime jūsų reklamas ir perduosime tolimesnei priežiūrai. Galimos konsultacijos ir mentorystė. Galimas reklamų sukūrimas.

Socialinių tinklų administravimas


Efektyvi ir nuosekli komunikacija socialiniuose tinkluose – dalis reklaminių kampanijų sėkmės.

Paruošime jūsų prekės ženklui pritaikytą komunikacijos toną ir strategiją efektyviai komunikacijai. Planuosime jūsų komunikacijos tinklelius, įrašus, skelbsime juos pagal strategijoje nusimatytą tvarkaraštį ir užtikrinsime jūsų prekės ženklo nepriekaštingą įvaizdį bei įtraukiančią komunikaciją socialiniuose tinkluose.

Norėtumėte gauti išsamius paslaugų paketus Facebook komunikacijos ir reklamos paslaugoms?

Nurodykite savo el. pašto adresą, kuriuo norėtumėte gauti agentūros Asteri pasiūlymą ir naujienas.

Reklama facebook

Komunikacija ir reklama socialiniuose tinkluose – vienas be kito neatsiejamas duetas?


Verslo paskyra socialiniuose tinkluose, ar ji reikalinga verslui?

Vienareikšmiškai TAIP. Nesvarbu, ar jūs parduodate prekes ar paslaugas, atstovaujate verslą ar asmeninį prekės ženklą, paskyra socialiniuose tinkluose ir jos teisingas susiejimas su interneto svetaine – bus sėkmės faktorius, suteiksiantis galimybę ne tik formuoti tam tikrą įvaizdį, parodyti ekspertiškumą ir užmegzti ryšį su potencialia auditorija socialiniuose tinkluose, bet ir atsivesti papildomus potencialių klientų srautus į interneto svetainę viena pigiausių reklamos formų – su Facebook, Instagram reklama, organizuoti remarketingo (pakartotinio marketingo) kampanijas ir vykdyti sėkmingus pardavimus.

Prenumeruokite ASTERI naujienlaiškį ir gaukite nemokamą 15 min. konsultaciją:

Komunikacija socialiniuose tinkluose – tai įrašai, matomi verslo Facebook, Instagram ar bet kurio kito soc. tinklo profilyje. Esminis tikslas – užmegzti ryšį ir bendrauti su savo sekėjų auditorija. Tai organinis turinys – įrašai, nuotraukos, vaizdo įrašai, tiesioginės transliacijos – kurio publikavimas (apart jūsų ar specialisto laiko bei pastangų) nemokamas. Pasitelkus reklamavimosi Facebook įrankius – socialinių tinklų įrašai gali būti reklamuojami, taip pasiekiant ne tik jau esamų, bet ir potencialių sekėjų, klientų auditoriją.
Instagram, Facebook reklama – tai mokami skelbimai arba kitaip – turinys, kuris „užklups“ vartotoją, naršantį socialiniame tinkle, tačiau dažniausiai verslo paskyroje toks turinys nebus matomas. Reklamos pagalba jau ne tik siekiama kuo platesnio prekės ženklo ir susijusių produktų, paslaugų žinomumo, bet ir paskatinti čia ir dabar nupirkti produktą, paslaugą arba paskatinti auditoriją imtis kito konkretaus veiksmo – pavyzdžiui, apsilankyti interneto svetainėje, palikti savo kontaktinę informaciją.

Aiškus tikslas: reklamos kampanijos skelbiamos su tikslia misija bei reklaminėmis žinutėmis  – pavyzdžiui, paskatinti interneto svetainės lankomumą, padidinti pardavimus ar verslo žinomumą. Dažniausiu atveju formuojamas pardavimų piltuvėlis, atliepiantis visus išvardintus tikslus ir taikliai vedantis prie rezltatyvių pardavimų.
Tikslinė auditorija: reklama Instagram ar Facebook efektyviausia tuomet, kai yra rodoma ne kuo įmanoma platesnei auditorijai, o tikslingai pasirinktam ir didelius šansus pirkėju tapti turinčiam vartotojui. Idealaus kliento paveikslo žinojimas ir demografinė, geografinė bei psichografinė atranka – ypač svarbūs kriterijai verslui, siekiančiam kuo produktyviau išnaudoti reklamai skiriamą biudžetą.
Estetiška vizualioji informacija: aukštos kokybės iliustracijos, maketai ar vaizdo įrašai, papildyti antraštėmis bei svarbiausia informacija – įdėti pastangų į kokybišką vaizdinį turinį verta, nes būtent jis – pirmasis dėmesį atkreipiantis akcentas reklamoje.
Patrauklus ir informatyvus reklaminis tekstas: įdomi, „kabinanti“ antraštė, svarbiausia informacija apie reklamoje pristatomą pasiūlymą bei kvietimas veikti (CTA arba „call-to-action“).
Stebėjimas ir analizė: paskelbus reklamą socialiniame tinkle, svarbu įvertinti jos veiksmingumą (paspaudimų dažnį – CTR, pirkimo kainą – CPA, reklamos išlaidų grąžą – ROAS) – matomi rezultatai padės tikslingai koreguoti tolimesnės reklamos strategiją ir užtikrinti augantį susidomėjimą jūsų verslu.

Klientui siunčiama užpildyti prekės ženklo pažinimo anketa, kurios dėka išgryninamos prekės ženklo stiprybės, konkurencinis pranašumas, rekomenduojamas reklamos komunikacijos tonas, pirminė reklamos strategija.
Atliekama prekės ženklo TOP 3 konkurentų aktyvių reklamų Facebook analizė.
Suplanuojama pirminė konsultacija, kurios metu aptariami prekės ženklo anketos, konkurentų analizės rezultatai ir susijusios rekomendacijos. Pasitvirtinama pirminė reklamos strategija.
Parengiamos reklamos arba atliekama reklaminių vienetų peržiūra ir, esant poreikiui, pateikiamos rekomendacijos korekcijoms (kai reklamas ruošia Klientas) .
Esant poreikiui, atliekamas Meta Business Manager paskyros auditas ir techninis paruošimas darbui su reklama.
Paleidžiamos reklaminės kampanijos ir pradedamas jų valdymas: auditorijų ruošimas ir testavimas, reklaminių kampanijų priežiūra ir optimizavimas. Remarketingo kampanijos.
Teikiama mėnesinė rezultatų ataskaita ir rekomendacijos tolimesnei strategijai.

Socialiniai tinklai: kodėl nereikėtų ignoruoti šio rinkodaros kanalo?

76 % vartotojų yra įsigiję produktą, kurį pamatė būtent naudojamoje socialinių tinklų platformoje.

Daugiau nei 50 % verslų, per pastaruosius dvejus metus rinkodaros strategijoje pasitelkusių socialinius tinklus, pastebi augančius pardavimus.

77 % vartotojų mieliau perka iš prekinių ženklų, kuriuos seka socialiniuose tinkluose.

2022-2023 m. Facebook reklama demonstruoja 5 % išaugusį pasiekiamumą (angl. „reach“).

Daugiau nei trečdalis interneto vartotojų teigia, kad informacijos apie prekinį ženklą ar produktą ieško socialiniuose tinkluose.

Mumis pasitiki:

Asteri
Puikiai
5.0
Pateikta 25 įvertinimų
peržiūrėti vertinimus
Dalia S.
Dalia S.
Jauki aplinka, įkvepianti komanda.
Savininko atsakymas: Labai malonu, ačiū!
Eimantas K.
Eimantas K.
SEO paslauga superinė ! Kokybiškai paruošti tekstai ir straipsniai ! Rekomenduoju partneriauti ir dirbti kartu su ASTERI !
Deividas V.
Deividas V.
Esu labai dėkingas "Asteri" už jų padarytą įdirbį bei viršytus lūkesčius. Dar prieš metus didžioji dalis klientų ateidavo per šaltus skambučius, kuriems atlikti tekdavo skirti daug laiko ir energijos. Turėjome svetainę, bet užklausų iš jos sulaukdavome nedaug. Po to, kai pabendravome su "Asteri" vadove Joana, sužinojome, kad svetainė gali konvertuoti, tačiau tam ją reikia sutvarkyti ir atlikti SEO optimizavimą. Joana taip aiškiai sudėliojo visus argumentus, kad nusprendėme investuoti. Pirmi rezultatai pasimatė jau po 2 mėnesių, nors buvome įspėti, kad jų gali tekti laukti iki 6 mėnesių. Dabar kiekvieną savaite gauname po 2 tikslines užklausas be jokių papildomų pastangų, tiesiog turint optimizuotą svetainę. Dirbame mažiau,o uždirbame daugiau – toks ir buvo mūsų tikslas. Ačiū!
Armandas P.
Armandas P.
Urte S.
Urte S.
Loocone H.
Loocone H.
Aciu visai komandai uz nuostabu darba.Viskas labai tvarkyngai ir greitai, Rekomenduojam.
Savininko atsakymas: Ačiū labai už pasitikėjimą ir įvertinimą!
Lukas B.
Lukas B.
Viktorija M.
Viktorija M.
Pati didžiausia rekomendacija! Gavau labai daug naudingų patarimų ir įžvalgų dėl įmonės socialinių tinklų ir jų turinio.Ačiū, Joana, už profesionalią konsultaciją, dar pasimatysime 🙂
Mano M.
Mano M.
Ačiū Jums labai už reklamas, kiek teko prašyti/ieškoti tokių paslaugų – Jus esate labiausiai profesionalūs, konkretūs ir turite aiškiai aprašytą procesą, t.y. sistemingai dirbate, surinkote informacija, supratote mūsų poreikius, greitai susipažinote su mūsų produkcija ir gavę minimaliai informacijos sukūriate gan turiningą ir tikslų reklaminį tūrinį – labai patiko.
Vieslava A.
Vieslava A.
REKOMENDACIJA 100% !Joanos mokymai apie socialinių tinklų strategijos kūrimą, įrašų pateikimą, pritaikymą ir potencialių klientų pritraukimą padėjo sudėlioti konkrečius žingsnius kaip judėti toliau, kad pasiekti norimų rezultatų. Mokymų laikas neprailgo, Joana profesionaliai įsigilino į analizuojamus prekės ženklus, pateikė tikslingas kryptis kokia linkme judėti toliau, kompetetingai atsakė į visus klausimus ir juos išplėtojo. Iš mokymų išėjau su pilnu bagažu ne tik žinių bei realių žingsnių ką toliau daryti, tačiau ir namų darbais, kurių dėka konkrečiai bus išspręstos dabarties ir numatomos ateities perspektyvos, norint kiekvieną komunikacijos žinutę perteikti išnaudojant visas galimybe didinti žinomumą. Profesionalu, patikima , vertinga! #mokymai #asteri #socialiniaitinklai
Savininko atsakymas: Ačiū labai už tokį išsamų grįžtamąjį ryšį!
Živilė K.
Živilė K.
Laura M.
Laura M.
Sužavėjo Joanos kompetencija ir gebėjimas aiškiai perteikti bei pritaikyti informaciją! Viena produktyviausių konsultacijų. Nuostabu mokytis ir dirbti su savo srities profesionalais ir kartu šiltomis asmenybėmis. Sėkmės!
Savininko atsakymas: Ačiū labai už grįžtamąjį ryšį!
Inga S.
Inga S.
Išklausiau mokymus apie internetinės svetainės kūrimą ir esu labai patenkinta pateikta informacija, ačiū Jums už tai! Klausantis mokymų susidėliojau iškart tam tikrus aspektus, dariau pakeitimus, nes patarimai buvo labai konkretūs ir praktiški. Rekomenduoju ir kitiems, kas turi savo internetinę svetainę ir kaip aš - esate solo verslas ir norite viską išmanyti 🙂
Savininko atsakymas: Labai džiaugiuosi, kad mokymai buvo naudingi. Ačiū už grįžtamąjį ryšį! 🙂
Karina M.
Karina M.
Labai patiko! Joana tikra profesionalė. Rekomenduoju visiems
Savininko atsakymas: Ačiū labai, gera žinoti, kad konsultacija buvo naudinga. Linkiu efektyvių reklamų!
Aurimas S.
Aurimas S.
Karolina P.
Karolina P.
Esu dėkinga Joanai už išsamią ir profesionalią konsultaciją, kurios metu įgavau aiškumo, žinių svetainės gerinimui. Geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos!
Savininko atsakymas: Ačiū labai!
Eglė T.
Eglė T.
Justina R.
Justina R.
Kai po pirmo susitikimo supranti, jog šiai specialistei gali patikėti, bet kokį projektą ar net savo klientą ir supranti, jog geriau turbūt ir nerasi, o ir ieškoti nereikės!Puiki komunikacija, profesionalumas, atidumas detalėms, kokybė!Džiaugiuosi pasirinkusi Tave, Joana! Tik geriausios rekomendacijos!
Savininko atsakymas: Justina, ačiū labai, iš savo srities ekspertės ir profesionalės sulaukti tokio pagyrimo - labai didelis įvertinimas man!
Grete L.
Grete L.
Jeigu reikia žmogaus, kuris į kiekvieną darbą įdėtų tiek pat pastangų kaip darydamas sau tai būtinai kreipkitės į Joaną. Nuoširdi, atsakinga, komunikabili, profesionali ir patarianti. Jau po pirmos konsultacijos supratau, kad dirbsime drauge dar ne prie vieno projekto, o jei reikės puikios specialistės tikrai ją rekomenduosiu ir kitiems. Didžiausios rekomendacijos!
Savininko atsakymas: Labai ačiū, Grėte, džiaugiuosi galėdama prisidėti prie tokio šaunaus projekto!
Laura O.
Laura O.
Dėkoju už nuostabią konsultaciją. Gera buvo patirti, kaip profeaionalumas gali apsipinti su švelnumu ir meile klientui ❤ Džiaugiuosi, kad atėjau savo verslo pradžioj, kas leido man išvengti pradedančiosios klaidų. Išėjau su aiškiu žemėlapiu ir kitais žingsniais, ką turiu daryti, kad tikslingai galėčiau judėti svajonės link. Ačiū labai 🌷❤🌷
Savininko atsakymas: Labai malonu skaityti, linkiu sėkmingų pirmųjų žingsnių ir iki kitų susitikimų!
Simona B.
Simona B.
Kad Joana gyvena socialinių tinklų marketingu galima justi po pirmų konsultacijos minučių, tačiau be visos tech dalies, tartis buvo labai malonu ir jauku. Gavau išsamų paaiškinimą temomis, kurių visai neišmaniau, papildančios informacijos po konsultacijos ir daug nuoširdaus palaikymo ir susidomėjimo. Ačiū už visą pagalbą!
Savininko atsakymas: Visuomet malonu padėti, labai ačiū už grįžtamąjį ryšį!
Indrė E.
Indrė E.
Joana atliko FB reklamos konsultaciją - viską paaiškino paprastai ir suprantamai, parodė ir paminėjo svarbiausius akcentus. Kaip paleisti reklamą pasidarė daug aiškiau ir drąsiau. O Joanos domėjimasis ir palaikymas net po konsultacijos tik įrodo jos kompetencijas, atsakomybę ir profesionalumą. Tad ilgiausias AČIŪ ir didžiausios REKOMENDACIJOS! Sėkmės darbuose 👏
Savininko atsakymas: Ačiū labai!
Julija N.
Julija N.
Ačiū labai už aukso vertės profesionalią konsultaciją! Pati didžiausia rekomendacija! Joana yra puiki SEO specialistė. Turi begalę žinių iš įvairių tobulinimosi kursų taip pat moka labai sistemingai perduoti žinias. Tiesiog tobula! Labai rekomenduoju.
Savininko atsakymas: Labai ačiū!
Sandra K.
Sandra K.
Labai profesionalu❣️ puiki komunikacija! Likau sužavėta, ir rekomenduoju 🙏 iki pasimatymo!
Savininko atsakymas: Labai ačiū, iki kitų susitikimų!
Raimonda B.
Raimonda B.
Tokio atsidavimo darbui reikėtų paieškoti ir dar vargu ar rastume! Viskas buvo sklandziai nuo pirmo klausimo iki paskutinio, net man visiškai nesuprantančiam žmogui, padėjo išmokti is pirmų kartų. Tik didžiausios rekomendacijos, ir didelis ačiū uz pagalba! Jūs nuostabus🙂
Savininko atsakymas: Labai ačiū už įvertinimą!
js_loader

Efektyvi skaitmeninė rinkodara

9+

Šalių, kuriose jau taikomi mūsų rinkodaros sprendimai: Lietuva, Jungtinės Amerikos Valstijos, Vokietija, Jungtinė Karalystė, Airija, Italija, Prancūzija, Latvija, Estija.

15+

Metų patirtis pardavimų ir marketingo srityje

20+

Vidutinė metinė grąža (ROAS) Meta Ads projektuose

500+

Raktažodžių Google TOP 10 per metus

5500+

Straipsnių, tekstų interneto svetainėms, įrašų socialiniams tinklams ar tekstų reklamai per metus

Ketinu imtis savarankiškos soc. tinklų reklamos, tačiau trūksta teorinių bei praktinių žinių. Galiu kreiptis konsultacijai?

Taip – Asteri elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti verslo konsultaciją jums rūpimais klausimais, o mokymų platformoje Efektyvi komunikacija – rinktis iš Meta reklamos mokymų: įsigyti visą mokymų paketą arba atskiras video pamokas aktualiausia tema.

Dažniausiai užduodami klausimai


Verslo sėkmė lygi įdedamų pastangų kiekiui

Skaitmeninė rinkodara – nes vien būti nepakanka

Valdote reklamas savarankiškai, tačiau lydi jausmas, kad rezultatai galėtų būti geresni?

Kartais trumpas pokalbis su savo srities specialistu – didelį iššūkį gali paversti smulkmena bei aiškiu žingsnių planu. Kartais geriausi rezultatai laukia visai šalia ir juos pasiekti trūksta šiek tiek techninių žinių, įgūdžių ir gerųjų patirčių. Po konsultacijos neretai tenka išgirsti – kodėl mes nepasikalbėjome anksčiau! 

Aplanko mintis, kad norėtųsi padidinti potencialių klientų srautus ir pakelti pardavimų kartelę? Nustebsite, kokį gerą postūmį pirmyn gali duoti viena rezultatyvi konsultacija prie ☕.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top