Turinio rinkodara

Asteri ženklas

Turinio rinkodara, kodėl?

Jeigu šaltinis internete (verslo paskyra socialiniuose tinkluose, interneto svetainė, elektroninė parduotuvė ir kt.) nėra pasiruošęs pardavimams – pardavimai ir neįvyks arba jų įvyks gerokai mažiau, nei keliami lūkesčiai.

Prekės ženklo įvaizdis, žinomumas bei komunikacija ir nuoseklus darbas vystant prekės ženklą – raktas į pardavimus ir verslo augimą.

Turinio rinkodara – vienas stipriausių įrankių vystyti, auginti ir didinti prekės ženklo žinomumą, užmegzti ryšį su potencialiu klientu, paskatinti jį tapti klientu ir netgi lojaliu prekės ženklo rekomenduotoju.

Įtrauki ir informatyvi komunikacija ir tinkamas turinys tinkamuose kanaluose visuomet patrauks potencialaus kliento dėmesį. Vartotojas įvertins verslo pastangas bei ekspertiškumą dalinantis naudinga informacija, žiniomis ir kompetencija, o, prireikus paslaugų ar parduodamų prekių, prisimins būtent jūsų prekės ženklo vardą ir kreipsis į jus, kaip į jau pažįstamą ekspertą ar patyrusį pardavėją.

Turinio rinkodara ir kokybiški tekstai priešakyje, ne tik suteikia galimybę ištransliuoti jūsų verslo privalumus bei rodyti ekspertiškumą, bet ir suteikia apčiuopiamą naudą jūsų būsimam klientui. Turinio rinkodara padeda edukuoti, kurti vertę būtent jūsų teikiamų paslaugų ar parduodamų produktų, auginti prekės ženklo žinomumą, įkvėpti veikti, suteikti naudingų žinių ir, jei informacija skaitytojui pasirodo pakankamai naudinga, skatinti ja dalintis, taip skleidžiant žinutę ir apie Jūsų paslaugas ar prekes bei patį prekės ženklą.


Verslo paskyra socialiniuose tinkluose, ar ji reikalinga verslui?

Vienareikšmiškai TAIP. Nesvarbu, ar jūs parduodate prekes ar paslaugas, atstovaujate verslą ar asmeninį prekės ženklą, paskyra socialiniuose tinkluose ir jos teisingas susiejimas su interneto svetaine – bus sėkmės faktorius, suteiksiantis galimybę ne tik formuoti tam tikrą įvaizdį, parodyti ekspertiškumą ir užmegzti ryšį su potencialia auditorija socialiniuose tinkluose, bet ir atsivesti papildomus potencialių klientų srautus į interneto svetainę viena pigiausių reklamos formų – su Facebook, Instagram reklama, organizuoti remarketingo (pakartotinio marketingo) kampanijas ir vykdyti sėkmingus pardavimus.

Prenumeruokite ASTERI naujienlaiškį ir gaukite nemokamą 15 min. konsultaciją:


Verslo paskyra socialiniuose tinkluose, kur susikurti anketą?

Vienas svarbiausių klausimų, į kurį turite atsakyti – idealaus kliento paveikslas. Priklausomai nuo to, koks jūsų idealus klientas (demografinė padėtis, šeimos padėtis, išsilavinimas, amžiaus intervalas, kvalifikacija, finansinė padėtis, pomėgiai, naršymo įpročiai ir kt.), bei kurioje rinkoje jūsų verslas bei didžioji dauguma jūsų idealių klientų – atitinkamai kiekvienam atvejui susidaro ir rekomenduojamų soc. tinklų sąrašas, kur jūsų turinio rinkodara pasieks geriausius rezultatus.

Video kairėje – išsamūs faktai apie kiekvieną iš populiariausių socialinių tinklų, kad pasirinkti tinkamiausius būtų dar lengviau.

Prenumeruokite ASTERI naujienlaiškį ir gaukite nemokamą 15 min. konsultaciją:

*Informacijos šaltinis

96%

Žmonių aukštos kokybės turinį skelbiantys verslai atrodo patikimesni.

59%

Vartotojų linkę rinktis jiems žinomo prekinio ženklo produktus.

77%

Auditorijos seka prekių ženklus, kurie dalinasi naudingu turiniu.

75%

Lojalių pirkėjų rekomenduoja prekės ženklą kitiems.

77%

Klientų linkę pirkti iš verslų, kuriuos seka soc. tinkluose.

67%

Daugiau susidomėjimo atitenka verslams, rašantiems tinklaraščius.

3

Žmonės, kurie seka prekės ženklą socialiniuose tinkluose – 3 kartus labiau linkę užmegzti emocinį ryšį.

59%

Vidutiniškai ±59% pirkėjų sprendimą priima paskatinti naujienlaiškių.

Turinio rinkodara. Paslaugos:

Turinys kuriamas ne tik lietuvių ir anglų kalbomis, bet ir, patikimų partnerių dėka, galime pateikti kokybišką tekstinį turinį, patvirtintą gimtakalbių redaktorių, įvairiomis pasaulio kalbomis.

Profesionalūs tekstai ir straipsniai

Nes kartais vienas sakinys taikliai ir laiku – gali lemti aukštą pardavimų sėkmę internete!
Profesionalūs tekstai atveria galimybes sklandžiai komunikacijai tarp verslo ir auditorijos.

Profesionalūs reklaminiai tekstai ir šūkiai, tekstai interneto svetainei, straipsniai tinklapio tinklaraščiui ar spaudai – tai įrankiai, kurių dėka ypatingai priartėsite prie pirkėjo, ieškančio jūsų prekės ar paslaugos.

SEO tekstai ir SEO straipsniai – ne tik parašysime pretenduojantį į paieškų rezultatus tekstą, remiantis dabartiniais Google algoritmais, bet ir, esant poreikiui, ištirsime ir rekomenduosime tinkamiausius raktažodžius.

Dirbame: LT, DE, EN, pagal poreikį ir kitomis kalbomis.

Profesionalūs naujienlaiškiai


Naujienlaiškiai – vienas stipriausių rinkodaros įrankių tiek teikiantiems paslaugas, tiek parduodantiems prekes verslams. Garsėjame aukšto atidarymo reitingo naujienlaiškiais, kurie ne tik laukiami, bet ir parduoda.

Tyrimai rodo, kad vidutiniškai ±59% pirkėjų sprendimą priima paskatinti naujienlaiškių. Naujienlaiškių skaitomumas ±20%, kai tuo tarpu turinio socialiniuose tinkluose organinis pasiekiamumas ±5%. ±61% vartotojų komunikacijai su mėgiamais prekės ženklais prioritetą teikia – el. laiškams.

Naujienlaiškių siuntimo strategija, komunikacijos planas, prenumeratorių duomenų bazės auginimas, naujienlaiškių kūrimas ir siuntimas, automatizuotų naujienlaiškių sekų kūrimas ir algoritmo sudarymas. MailerLite, Omnisend, Mailchimp ir kt.

Socialinių tinklų administravimas


Remiantis tyrimų apklausos rezultatais, 77% klientų linkę pirkti iš verslų, kuriuos seka soc. tinkluose. Reprezentatyvi paskyra socialinėje erdvėje yra elementas, be kurio šiuolaikiniame pasaulyje neapsieina nė vienas verslas.

Komunikacijos soc. tinkluose tonas ir strategija. Profilio sukūrimas ar esamo pagerinimas, suteikiant profesionalų įvaizdį: profilio nuotrauka, viršelio nuotrauka, reprezentatyvus aprašymas. Komunikacijos planai, profesionalūs tekstai ir vizualai įrašams, įrašų skelbimas pagal numatytą kalendorių už jus.

Facebook, Instagram, LinkedIn ir kitų socialinių tinklų administravimas – paslauga, padedanti pasiekti daugiau tikslinės auditorijos ir kurti abipusį ryšį su savo sekėjais.

Profesionalus tinklaraštis

Straipsnių rinkodaros strategija, naudingų temų pasiūlymas, raktažodžių ištyrimas straipsnių temoms, SEO optimizuoti straipsniai (rašymas, iliustracijų parinkimas, paskelbimas interneto svetainėje).

Statistika sako, kad 67% daugiau susidomėjimo atitenka verslams, rašantiems tinklaraščius. Tinklaraščio straipsniai – galingas SEO įrankis, suteikiantis galimybę pritraukti gerokai daugiau potencialių klientų srauto į jūsų interneto svetainę ar elektroninę parduotuvę. Taip pat tai automatizuotų pardavimų įrankis, kurį teisingai išnaudojant – generuoja pardavimus ne ką prasčiau, nei automatinės laiškų sekos.

Ieškote dovanų idėjų Kalėdoms, Valentino dienai, mamos dienai? O gal ieškote interjero, mados, kelionių, grožio temų patarimų? Tikėtina skaitote būtent mūsų komandos rašytus straipsnius, pasiekusius Google TOP!

Dirbame: LT, DE, EN, pagal poreikį ir kitomis kalbomis.

Turinio lokalizacija


Lokalizacija užsienio rinkoje – misija verslams, žengiantiems toliau ir siekiantiems DAUGIAU. Tai veiksmų visuma, kai ne tik išverčiamas bei lingvistiškai adaptuojamas tekstas apie Jūsų prekės ženklą, bet ir:

– atliekama TOP konkurentų analizė aktualiausiuose skaitmeniniuose komunikacijos kanaluose;
– nustatoma potenciali skaitmeninė produkto ar paslaugos paklausa rinkoje;
– kuriamas turinys, atliepiantis tikslinės auditorijos kultūrą, tradicijas, įpročius ir elgseną skaitmeninėje erdvėje (turinio rinkodara);
– įgyvendinami žingsniai efektyviam parengto turinio pasiekiamumui (interneto svetainės SEO optimizavimas rinkoje, socialinių tinklų marketingas, reklama socialiniuose tinkluose).

Rinkodaros konsultacijos verslui


Nuo ko pradėti įgalinant turinio rinkodarą Jūsų versle? Kurias priemones pasirinkti, kaip planuoti turinį, kad skiriamas laikas nebūtų veltui, o atneštų rezultatų pokytį?

Susisiekime, ne tik puikiai valdome rinkodaros įgūdžius, bet ir jais dalinamės. Neretai konsultacijos metu tenka išgirsti – kodėl mes nepasikalbėjome anksčiau!

Norėtumėte gauti išsamius paslaugų paketus ir jų kainas paslaugoms?

Facebook, Instagram komunikacija ir reklama

Nurodykite savo el. pašto adresą, kuriuo norėtumėte gauti agentūros Asteri pasiūlymą ir naujienas.

Naujienlaiškių rinkodara

Nurodykite savo el. pašto adresą, kuriuo norėtumėte gauti agentūros Asteri pasiūlymą ir naujienas.

9+

Šalių, kuriose jau taikomi mūsų rinkodaros sprendimai: Lietuva, Jungtinės Amerikos Valstijos, Vokietija, Jungtinė Karalystė, Airija, Italija, Prancūzija, Latvija, Estija.

15+

Metų patirtis pardavimų ir marketingo srityje

20+

Vidutinė metinė grąža (ROAS) Meta Ads projektuose

500+

Raktažodžių Google TOP 10 per metus

5500+

Straipsnių, tekstų interneto svetainėms, įrašų socialiniams tinklams ar tekstų reklamai per metus

Asteri ženklas Mumis pasitiki:

Asteri
Puikiai
5.0
Pateikta 25 įvertinimų
peržiūrėti vertinimus
Dalia S.
Dalia S.
Jauki aplinka, įkvepianti komanda.
Savininko atsakymas: Labai malonu, ačiū!
Eimantas K.
Eimantas K.
SEO paslauga superinė ! Kokybiškai paruošti tekstai ir straipsniai ! Rekomenduoju partneriauti ir dirbti kartu su ASTERI !
Deividas V.
Deividas V.
Esu labai dėkingas "Asteri" už jų padarytą įdirbį bei viršytus lūkesčius. Dar prieš metus didžioji dalis klientų ateidavo per šaltus skambučius, kuriems atlikti tekdavo skirti daug laiko ir energijos. Turėjome svetainę, bet užklausų iš jos sulaukdavome nedaug. Po to, kai pabendravome su "Asteri" vadove Joana, sužinojome, kad svetainė gali konvertuoti, tačiau tam ją reikia sutvarkyti ir atlikti SEO optimizavimą. Joana taip aiškiai sudėliojo visus argumentus, kad nusprendėme investuoti. Pirmi rezultatai pasimatė jau po 2 mėnesių, nors buvome įspėti, kad jų gali tekti laukti iki 6 mėnesių. Dabar kiekvieną savaite gauname po 2 tikslines užklausas be jokių papildomų pastangų, tiesiog turint optimizuotą svetainę. Dirbame mažiau,o uždirbame daugiau – toks ir buvo mūsų tikslas. Ačiū!
Armandas P.
Armandas P.
Urte S.
Urte S.
Loocone H.
Loocone H.
Aciu visai komandai uz nuostabu darba.Viskas labai tvarkyngai ir greitai, Rekomenduojam.
Savininko atsakymas: Ačiū labai už pasitikėjimą ir įvertinimą!
Lukas B.
Lukas B.
Viktorija M.
Viktorija M.
Pati didžiausia rekomendacija! Gavau labai daug naudingų patarimų ir įžvalgų dėl įmonės socialinių tinklų ir jų turinio.Ačiū, Joana, už profesionalią konsultaciją, dar pasimatysime 🙂
Mano M.
Mano M.
Ačiū Jums labai už reklamas, kiek teko prašyti/ieškoti tokių paslaugų – Jus esate labiausiai profesionalūs, konkretūs ir turite aiškiai aprašytą procesą, t.y. sistemingai dirbate, surinkote informacija, supratote mūsų poreikius, greitai susipažinote su mūsų produkcija ir gavę minimaliai informacijos sukūriate gan turiningą ir tikslų reklaminį tūrinį – labai patiko.
Vieslava A.
Vieslava A.
REKOMENDACIJA 100% !Joanos mokymai apie socialinių tinklų strategijos kūrimą, įrašų pateikimą, pritaikymą ir potencialių klientų pritraukimą padėjo sudėlioti konkrečius žingsnius kaip judėti toliau, kad pasiekti norimų rezultatų. Mokymų laikas neprailgo, Joana profesionaliai įsigilino į analizuojamus prekės ženklus, pateikė tikslingas kryptis kokia linkme judėti toliau, kompetetingai atsakė į visus klausimus ir juos išplėtojo. Iš mokymų išėjau su pilnu bagažu ne tik žinių bei realių žingsnių ką toliau daryti, tačiau ir namų darbais, kurių dėka konkrečiai bus išspręstos dabarties ir numatomos ateities perspektyvos, norint kiekvieną komunikacijos žinutę perteikti išnaudojant visas galimybe didinti žinomumą. Profesionalu, patikima , vertinga! #mokymai #asteri #socialiniaitinklai
Savininko atsakymas: Ačiū labai už tokį išsamų grįžtamąjį ryšį!
Živilė K.
Živilė K.
Laura M.
Laura M.
Sužavėjo Joanos kompetencija ir gebėjimas aiškiai perteikti bei pritaikyti informaciją! Viena produktyviausių konsultacijų. Nuostabu mokytis ir dirbti su savo srities profesionalais ir kartu šiltomis asmenybėmis. Sėkmės!
Savininko atsakymas: Ačiū labai už grįžtamąjį ryšį!
Inga S.
Inga S.
Išklausiau mokymus apie internetinės svetainės kūrimą ir esu labai patenkinta pateikta informacija, ačiū Jums už tai! Klausantis mokymų susidėliojau iškart tam tikrus aspektus, dariau pakeitimus, nes patarimai buvo labai konkretūs ir praktiški. Rekomenduoju ir kitiems, kas turi savo internetinę svetainę ir kaip aš - esate solo verslas ir norite viską išmanyti 🙂
Savininko atsakymas: Labai džiaugiuosi, kad mokymai buvo naudingi. Ačiū už grįžtamąjį ryšį! 🙂
Karina M.
Karina M.
Labai patiko! Joana tikra profesionalė. Rekomenduoju visiems
Savininko atsakymas: Ačiū labai, gera žinoti, kad konsultacija buvo naudinga. Linkiu efektyvių reklamų!
Aurimas S.
Aurimas S.
Karolina P.
Karolina P.
Esu dėkinga Joanai už išsamią ir profesionalią konsultaciją, kurios metu įgavau aiškumo, žinių svetainės gerinimui. Geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos!
Savininko atsakymas: Ačiū labai!
Eglė T.
Eglė T.
Justina R.
Justina R.
Kai po pirmo susitikimo supranti, jog šiai specialistei gali patikėti, bet kokį projektą ar net savo klientą ir supranti, jog geriau turbūt ir nerasi, o ir ieškoti nereikės!Puiki komunikacija, profesionalumas, atidumas detalėms, kokybė!Džiaugiuosi pasirinkusi Tave, Joana! Tik geriausios rekomendacijos!
Savininko atsakymas: Justina, ačiū labai, iš savo srities ekspertės ir profesionalės sulaukti tokio pagyrimo - labai didelis įvertinimas man!
Grete L.
Grete L.
Jeigu reikia žmogaus, kuris į kiekvieną darbą įdėtų tiek pat pastangų kaip darydamas sau tai būtinai kreipkitės į Joaną. Nuoširdi, atsakinga, komunikabili, profesionali ir patarianti. Jau po pirmos konsultacijos supratau, kad dirbsime drauge dar ne prie vieno projekto, o jei reikės puikios specialistės tikrai ją rekomenduosiu ir kitiems. Didžiausios rekomendacijos!
Savininko atsakymas: Labai ačiū, Grėte, džiaugiuosi galėdama prisidėti prie tokio šaunaus projekto!
Laura O.
Laura O.
Dėkoju už nuostabią konsultaciją. Gera buvo patirti, kaip profeaionalumas gali apsipinti su švelnumu ir meile klientui ❤ Džiaugiuosi, kad atėjau savo verslo pradžioj, kas leido man išvengti pradedančiosios klaidų. Išėjau su aiškiu žemėlapiu ir kitais žingsniais, ką turiu daryti, kad tikslingai galėčiau judėti svajonės link. Ačiū labai 🌷❤🌷
Savininko atsakymas: Labai malonu skaityti, linkiu sėkmingų pirmųjų žingsnių ir iki kitų susitikimų!
Simona B.
Simona B.
Kad Joana gyvena socialinių tinklų marketingu galima justi po pirmų konsultacijos minučių, tačiau be visos tech dalies, tartis buvo labai malonu ir jauku. Gavau išsamų paaiškinimą temomis, kurių visai neišmaniau, papildančios informacijos po konsultacijos ir daug nuoširdaus palaikymo ir susidomėjimo. Ačiū už visą pagalbą!
Savininko atsakymas: Visuomet malonu padėti, labai ačiū už grįžtamąjį ryšį!
Indrė E.
Indrė E.
Joana atliko FB reklamos konsultaciją - viską paaiškino paprastai ir suprantamai, parodė ir paminėjo svarbiausius akcentus. Kaip paleisti reklamą pasidarė daug aiškiau ir drąsiau. O Joanos domėjimasis ir palaikymas net po konsultacijos tik įrodo jos kompetencijas, atsakomybę ir profesionalumą. Tad ilgiausias AČIŪ ir didžiausios REKOMENDACIJOS! Sėkmės darbuose 👏
Savininko atsakymas: Ačiū labai!
Julija N.
Julija N.
Ačiū labai už aukso vertės profesionalią konsultaciją! Pati didžiausia rekomendacija! Joana yra puiki SEO specialistė. Turi begalę žinių iš įvairių tobulinimosi kursų taip pat moka labai sistemingai perduoti žinias. Tiesiog tobula! Labai rekomenduoju.
Savininko atsakymas: Labai ačiū!
Sandra K.
Sandra K.
Labai profesionalu❣️ puiki komunikacija! Likau sužavėta, ir rekomenduoju 🙏 iki pasimatymo!
Savininko atsakymas: Labai ačiū, iki kitų susitikimų!
Raimonda B.
Raimonda B.
Tokio atsidavimo darbui reikėtų paieškoti ir dar vargu ar rastume! Viskas buvo sklandziai nuo pirmo klausimo iki paskutinio, net man visiškai nesuprantančiam žmogui, padėjo išmokti is pirmų kartų. Tik didžiausios rekomendacijos, ir didelis ačiū uz pagalba! Jūs nuostabus🙂
Savininko atsakymas: Labai ačiū už įvertinimą!
js_loader


Verslo sėkmė lygi įdedamų pastangų kiekiui

Skaitmeninė rinkodara – nes vien būti nepakanka

Kuriate turinį savarankiškai, tačiau lydi jausmas, kad rezultatai galėtų būti geresni?

Kartais trumpas pokalbis su savo srities specialistu – didelį iššūkį gali paversti smulkmena bei aiškiu žingsnių planu. Kartais geriausi rezultatai laukia visai šalia ir juos pasiekti trūksta šiek tiek techninių žinių, įgūdžių ir gerųjų patirčių. Po konsultacijos neretai tenka išgirsti – kodėl mes nepasikalbėjome anksčiau! 

Aplanko mintis, kad norėtųsi padidinti potencialių klientų srautus ir pakelti pardavimų kartelę? Nustebsite, kokį gerą postūmį pirmyn gali duoti viena rezultatyvi konsultacija prie ☕.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top