Tinklapių kūrimas

Asteri ženklas

Tinklapių kūrimas paslaugų verslams ir elektroninėms parduotuvėms

Verslo vizitinė kortelė internete – interneto svetainė. Verslo sėkmė internete – estetiška, šiuolaikiška, techniškai tvarkinga, surandama ir parduodanti interneto svetainė.

Joana Šaulienė, agentūra “Asteri”

Ar žinote, kad 70-80 % vartotojų, prieš pirkdami produktą ar paslaugą, informacijos apie tiekėją ieško internete?

Interneto svetainė – jau seniai ne tik vizitinė kortelė internete, bet ir, teisingai sukūrus bei vystant, rinkodaros įrankis, pritraukiantis aktualios auditorijos (potencialūs klientai) srautus internete. Ir ne tik pritraukiantis, bet ir atliekantis pardavimus, kol jūs rūpinatės savo verslu ar ilsitės. Tinklapių kūrimas – paslauga, kurios pagalba ne tik teisingai įpakuojame ir pateikiame jūsų verslo paslaugas ar prekes internete, bet ir, susiejant tinklapį su kitomis rinkodaros priemonėmis, įdarbiname jį verslo pardavimams internete. 

Norite, kad potencialus klientas pasirinktų jus, o ne konkurentą?

Šiuolaikiška, suderinta su paieškos sistemomis (Google ir kt.) interneto svetainė (SEO optimizacija) – raktas į jūsų sėkmės istoriją. Interneto svetainė leidžia ne tik pristatyti teikiamas paslaugas ar prekių asortimentą, bet ir atskleisti savo prekės ženklo istoriją, vertybes, stiprybes ir išskirtinumus, kurių negali pasiūlyti niekas kitas (turinio rinkodara).

Joana Šaulienė, CEO Asteri

Interneto svetainės kūrimas – neišvengiamas etapas verslo kūrimo procese

Interneto svetainės kūrimas – vienas svarbiausių komponentų ne tik elektroninių parduotuvių, bet ir paslaugų verslų savininkams. Nesvarbu, ar veiklą vykdote Lietuvos rinkoje, ar už jos ribų – nepriekaištinga, rinkos paieškos rezultatuose surandama interneto svetainė – bus teigiamai įvertinta tiek klientų, tiek ir partnerių ar tiekėjų.

 • Kuriame interneto svetaines jau su vidinio SEO pagrindais, o tai reiškia, pretenduojančias į Google (ir kt.) paieškas su jums svarbiais raktažodžiais. 
 • Garsėjame parduodančiais svetainės tekstais ir turinio rinkodaros įgūdžiais. Galime paruošti tekstus lietuvių, anglų kalbomis. Patikimų partnerių dėka galime pasiūlyti nepriekaištingai išverstą ir gimtakalbio redaktoriaus peržiūrėtą turinį į kitas jums aktualias kalbas.
 • Esant poreikiui – esame už ilgalaikę draugystę. Mielai rūpinsimės sukurta svetaine, laiku atliekant reikiamus atnaujinimus, rašant profesionalius tinklaraščio straipsnius ar atliekant kitus jūsų norimus pakeitimus.

Norėtumėte sužinoti daugiau apie interneto svetainės kūrimą, SEO bazinių pagrindų svarbą svarbą interneto svetainės kūrimo etape, kokią platformą pasirinkti savo interneto svetainei?

Prenumeruokite ASTERI naujienlaiškį ir gaukite nemokamą 15 min. konsultaciją.

Susisiekime

Dažniausiai užduodami klausimai

Domenas – svetainės vardas (www.jususvetainesvardas.lt). Jo idėja, skambumas, įsimintinumas – svarbūs aspektai, pagal kuriuos jus suras ir įsimins. Domenas, kaip raktažodis, turi įtakos ir SEO projekte. Apgalvokite: skambumas, prasmė (taip pat ir skirtingomis kalbomis), ar lengva parašyti be klaidų, ar pavadinimas nesudėtingas parašyti įvairaus amžiaus, gebėjimų vartotojui (pavyzdžiui, domenas anglų kalba gali būti nepatogus, jeigu tikslinis klientas kartos, kuri šiai kalbai neteikė pirmenybės).

Domenas paprastai išsiperkamas metams ir mokamas metinis jo išlaikymo mokestis. Kaina paprastai svyruoja 6 – 15 Eur/metams (būna ir brangesnių).

Aktualus patarimas? Patarsime. Domeno registravimas ir panašūs veiksmai ne jūsų stichija? Padarysime tai už jus. 

Hostingas – tai interneto svetainės patalpinimas internete

Už tai, kad jūsų svetainė internete turėtų savo vietą – paprastai atitinkamam tiekėjui mokamas mokestis už vietą serveryje.

Hostingas (svetainės patalpinimas internete), kaip ir domenas, paprastai išsiperkamas metams ir kasmet mokamas jo palaikymo mokestis (tiekėjai siūlo ir ketvirčio, mėnesinio atsiskaitymo intervalus). Priklausomai nuo jūsų poreikio serverio vietai ir pasirinkto tiekėjo, hostingas gali kainuoti apie 120 Eur/metams.

Dažniausiai pasirenkami tiekėjai:

20% nuolaida

Spauskite ant šios nuorodos ir pasinaudokite 20% nuolaida talpinimo paslaugos kainai iv.lt:

Aktualus patarimas? Patarsime. Hostingo pasirinkimas ir panašūs veiksmai ne jūsų stichija? Padarysime tai už jus. 

Šiuolaikinei interneto svetainei labai svarbu ir suderinamumas su socialiniais tinklais: facebook pikselio įdiegimas, techninė galimybė mygtuko paspaudimu pasidalinti svetainės įrašais, paslaugos aprašymu ar preke socialiniuose tinkluose, nukreipimas pamėgti jūsų verslo paskyras Facebook, Instagram, Linkedin, Youtube, Pinterest ir kt. 

Standartiniame svetainės kūrimo pakete numatoma šių mygtukų ir galimybės dalintis svetainės turiniu mygtuko paspaudimu funkcionalumas.

Esant poreikiui ne tik susieti, bet ir sukurti paskyras socialiniuose tinkluose – už papildomą mokestį galime viską pilnai atlikti už jus.

Galimi papildomi funkcionalumai:

 • Instagram profilio turinio tinklelio atvaizdavimas interneto svetainės puslapyje.
 • Messenger chat (galimybės susisiekti messenger žinute tiesiogiai tinklapyje) funkcionalumo diegimas svetainėje.

SSL sertifikatas tai lyg jūsų interneto svetainės ID. Šis elektroninis dokumentas reprezentuoja, kad svetainėje naršyti saugu, joje esantys duomenys perduodami saugiai.

SSL sertifikatas užšifruoja informaciją, kurią svetainėje paliko jūsų lankytojas, taip užkertamas kelias įsiterpti ir nuskaityti duomenis trečiosioms šalims (pavyzdžiui, asmens duomenis ar suvedamą mokėjimo informaciją). 

Kaip atpažinti ar svetainė turi SSL sertifikatą? Naršyklėje, prieš interneto adresą, turėtų būti matomas užrakintos spynelės ženkliukas.  

SSL sertifikatas – svarbus ir SEO elementas. Saugi interneto svetainė Google paieškoje visuomet bus pozicionuojama aukščiau.

SSL sertifikatą dažniausiai suteikia hostingo paslaugos tiekėjas nemokamai. Interneto svetainės kūrimo metu mes jį aktyvuojame projekto darbų eigoje.

Tekstai – privalomas internetinės svetainės komponentas, nepriklausomai, ar pristatote teikiamas paslaugas, ar kuriate elektroninę parduotuvę.

Iliustracijų pagrindu kalbanti interneto svetainė ne tik turi gerokai mažesnius šansus parduoti, bet ir neturi galimybės būti įtraukta į Google paieškų rezultatus. Šiuo metu vyrauja minimalios 300 žodžių apimties teksto viename puslapyje taisyklė (algoritmai su laiku keičiasi), kurios nepaisant, svetainės puslapis neturi galimybės būti įtrauktas, kaip atsakymas, Google paieškoje.

Ruošiant interneto svetainei tekstus – labai svarbu turėti rinkos raktinių žodžių tyrimo rezultatus. Parinkti raktiniai žodžiai turi būti panaudoti teisingai tinklapio struktūroje ir tekstuose. Raktažodžių tyrimas numatomas į interneto svetainių kūrimo paketą, kaip ir jų teisingas panaudojimas tinklapio struktūroje. Jeigu svetainės tekstai – jūsų pasirinkta savarankiška užduotis – projekto metu suteikiame mokomąją medžiagą, kaip teisingai parašyti tekstus, panaudojant gautas raktažodžių kombinacijas.

Tekstų rašymas ne jūsų stichija? Garsėjame parduodančiais ir SEO rezultatyviais interneto svetainės tekstais ir turinio rinkodara. 

Užsakykite papildomą paslaugą – tekstų rašymas – ir džiaukitės A-Z už jus sukurta interneto svetaine.

SEO optimizacija, tiksliau vidinis SEO – svarbus faktorius, leidžiantis užtikrinti maksimalų interneto svetainės suderinamumą su paieškos sistemomis. 

Vidinis SEO atliekamas remiantis rinkos raktažodžių tyrimo rezultatais

 • teisingas interneto svetainės medis;
 • taisyklingai suformuotos URL nuorodos;
 • patalpinti meta įrašai (meta pavadinimai, aprašymai);
 • Įdiegtas Google Analytics kodas;
 • Integruota Google meta žymė (Google Search Console);
 • Teisingai patalpinti SEO optimizuoti tekstai (H1-H6 hierarchija, raktažodžių panaudojimo kiekis, dažnis ir tikslios vietos tekste, kur jie turi būti panaudoti).

Vidinis SEO – kaina

Priklausomai nuo SEO projekto sudėtingumo, verslo raktažodžių konkurencingumo, rinkos, vidinis SEO kainuoja nuo 750 Eur. Tiek mokėtumėte atskirai, jeigu svetainės kūrimo metu nebūtų įtraukti baziniai SEO pagrindai.
Kurdami interneto svetainę pas mus – sutaupote ženklią sumą SEO projekto komponentui, kuris būtų neišvengiamas ateityje, siekiant tikslinių klientų srauto.

Užbaigus interneto svetainės kūrimo projektą – klientui viename dokumente perduodami visi su ja susiję prisijungimo duomenys: prisijungimai prie turinio valdymo sistemos (TVS), Google Analytics, Google Search Console ir kt.

Konsultacijos metu išsamiai paaiškinama, kaip naudotis svetaine ir kelti turinį ateityje, kaip stebėti ir analizuoti lankomumo rodiklius.

Galima internetinės svetainės nuolatinio administravimo paslauga, reguliarus tinklaraščio straipsnių rašymas ir talpinimas.

Asteri ženklas Mumis pasitiki:

Asteri
5.0
Based on 25 reviews
Eimantas K.
Eimantas K.
SEO paslauga superinė ! Kokybiškai paruošti tekstai ir straipsniai ! Rekomenduoju partneriauti ir dirbti kartu su ASTERI !
Deividas V.
Deividas V.
Esu labai dėkingas "Asteri" už jų padarytą įdirbį bei viršytus lūkesčius. Dar prieš metus didžioji dalis klientų ateidavo per šaltus skambučius, kuriems atlikti tekdavo skirti daug laiko ir energijos. Turėjome svetainę, bet užklausų iš jos sulaukdavome nedaug. Po to, kai pabendravome su "Asteri" vadove Joana, sužinojome, kad svetainė gali konvertuoti, tačiau tam ją reikia sutvarkyti ir atlikti SEO optimizavimą. Joana taip aiškiai sudėliojo visus argumentus, kad nusprendėme investuoti. Pirmi rezultatai pasimatė jau po 2 mėnesių, nors buvome įspėti, kad jų gali tekti laukti iki 6 mėnesių. Dabar kiekvieną savaite gauname po 2 tikslines užklausas be jokių papildomų pastangų, tiesiog turint optimizuotą svetainę. Dirbame mažiau,o uždirbame daugiau – toks ir buvo mūsų tikslas. Ačiū!
Armandas P.
Armandas P.
Urte S.
Urte S.
Loocone H.
Loocone H.
Aciu visai komandai uz nuostabu darba.Viskas labai tvarkyngai ir greitai, Rekomenduojam.
Lukas B.
Lukas B.
Viktorija M.
Viktorija M.
Pati didžiausia rekomendacija! Gavau labai daug naudingų patarimų ir įžvalgų dėl įmonės socialinių tinklų ir jų turinio.Ačiū, Joana, už profesionalią konsultaciją, dar pasimatysime 🙂
Mano M.
Mano M.
Ačiū Jums labai už reklamas, kiek teko prašyti/ieškoti tokių paslaugų – Jus esate labiausiai profesionalūs, konkretūs ir turite aiškiai aprašytą procesą, t.y. sistemingai dirbate, surinkote informacija, supratote mūsų poreikius, greitai susipažinote su mūsų produkcija ir gavę minimaliai informacijos sukūriate gan turiningą ir tikslų reklaminį tūrinį – labai patiko.
Vieslava A.
Vieslava A.
REKOMENDACIJA 100% !Joanos mokymai apie socialinių tinklų strategijos kūrimą, įrašų pateikimą, pritaikymą ir potencialių klientų pritraukimą padėjo sudėlioti konkrečius žingsnius kaip judėti toliau, kad pasiekti norimų rezultatų. Mokymų laikas neprailgo, Joana profesionaliai įsigilino į analizuojamus prekės ženklus, pateikė tikslingas kryptis kokia linkme judėti toliau, kompetetingai atsakė į visus klausimus ir juos išplėtojo. Iš mokymų išėjau su pilnu bagažu ne tik žinių bei realių žingsnių ką toliau daryti, tačiau ir namų darbais, kurių dėka konkrečiai bus išspręstos dabarties ir numatomos ateities perspektyvos, norint kiekvieną komunikacijos žinutę perteikti išnaudojant visas galimybe didinti žinomumą. Profesionalu, patikima , vertinga! #mokymai #asteri #socialiniaitinklai
Živilė K.
Živilė K.
Laura M.
Laura M.
Sužavėjo Joanos kompetencija ir gebėjimas aiškiai perteikti bei pritaikyti informaciją! Viena produktyviausių konsultacijų. Nuostabu mokytis ir dirbti su savo srities profesionalais ir kartu šiltomis asmenybėmis. Sėkmės!
Inga S.
Inga S.
Išklausiau mokymus apie internetinės svetainės kūrimą ir esu labai patenkinta pateikta informacija, ačiū Jums už tai! Klausantis mokymų susidėliojau iškart tam tikrus aspektus, dariau pakeitimus, nes patarimai buvo labai konkretūs ir praktiški. Rekomenduoju ir kitiems, kas turi savo internetinę svetainę ir kaip aš - esate solo verslas ir norite viską išmanyti 🙂
Karina M.
Karina M.
Labai patiko! Joana tikra profesionalė. Rekomenduoju visiems
Aurimas S.
Aurimas S.
Karolina P.
Karolina P.
Esu dėkinga Joanai už išsamią ir profesionalią konsultaciją, kurios metu įgavau aiškumo, žinių svetainės gerinimui. Geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos!
Eglė T.
Eglė T.
Justina R.
Justina R.
Kai po pirmo susitikimo supranti, jog šiai specialistei gali patikėti, bet kokį projektą ar net savo klientą ir supranti, jog geriau turbūt ir nerasi, o ir ieškoti nereikės!Puiki komunikacija, profesionalumas, atidumas detalėms, kokybė!Džiaugiuosi pasirinkusi Tave, Joana! Tik geriausios rekomendacijos!
Grete L.
Grete L.
Jeigu reikia žmogaus, kuris į kiekvieną darbą įdėtų tiek pat pastangų kaip darydamas sau tai būtinai kreipkitės į Joaną. Nuoširdi, atsakinga, komunikabili, profesionali ir patarianti. Jau po pirmos konsultacijos supratau, kad dirbsime drauge dar ne prie vieno projekto, o jei reikės puikios specialistės tikrai ją rekomenduosiu ir kitiems. Didžiausios rekomendacijos!
Laura O.
Laura O.
Dėkoju už nuostabią konsultaciją. Gera buvo patirti, kaip profeaionalumas gali apsipinti su švelnumu ir meile klientui ❤ Džiaugiuosi, kad atėjau savo verslo pradžioj, kas leido man išvengti pradedančiosios klaidų. Išėjau su aiškiu žemėlapiu ir kitais žingsniais, ką turiu daryti, kad tikslingai galėčiau judėti svajonės link. Ačiū labai 🌷❤🌷
Simona B.
Simona B.
Kad Joana gyvena socialinių tinklų marketingu galima justi po pirmų konsultacijos minučių, tačiau be visos tech dalies, tartis buvo labai malonu ir jauku. Gavau išsamų paaiškinimą temomis, kurių visai neišmaniau, papildančios informacijos po konsultacijos ir daug nuoširdaus palaikymo ir susidomėjimo. Ačiū už visą pagalbą!
Indrė E.
Indrė E.
Joana atliko FB reklamos konsultaciją - viską paaiškino paprastai ir suprantamai, parodė ir paminėjo svarbiausius akcentus. Kaip paleisti reklamą pasidarė daug aiškiau ir drąsiau. O Joanos domėjimasis ir palaikymas net po konsultacijos tik įrodo jos kompetencijas, atsakomybę ir profesionalumą. Tad ilgiausias AČIŪ ir didžiausios REKOMENDACIJOS! Sėkmės darbuose 👏
Agnė M.
Agnė M.
Gavau labai daug patarimų ir esu užvesta ant kelio - ten, kur buvau sustojusi dabar žinau kaip eiti toliau! Man tai neįkainojama. Be to, Joana yra labai šiltas, draugiškas žmogus - galima atvirai užduoti klausimus, kad ir pačius kvailiausius, jei taip atrodo viduje, tikrai bus atsakyta į visus su kaupu! 👏👏👏
Julija N.
Julija N.
Ačiū labai už aukso vertės profesionalią konsultaciją! Pati didžiausia rekomendacija! Joana yra puiki SEO specialistė. Turi begalę žinių iš įvairių tobulinimosi kursų taip pat moka labai sistemingai perduoti žinias. Tiesiog tobula! Labai rekomenduoju.
Sandra K.
Sandra K.
Labai profesionalu❣️ puiki komunikacija! Likau sužavėta, ir rekomenduoju 🙏 iki pasimatymo!
Raimonda B.
Raimonda B.
Tokio atsidavimo darbui reikėtų paieškoti ir dar vargu ar rastume! Viskas buvo sklandziai nuo pirmo klausimo iki paskutinio, net man visiškai nesuprantančiam žmogui, padėjo išmokti is pirmų kartų. Tik didžiausios rekomendacijos, ir didelis ačiū uz pagalba! Jūs nuostabus🙂
js_loader

9+

šalių, kuriose jau taikomi mūsų rinkodaros sprendimai: Lietuva, Jungtinė Karalystė, Airija, Jungtinės Amerikos Valstijos, Vokietija, Italija, Prancūzija, Latvija, Estija.

15+

Metų patirtis pardavimų ir marketingo srityje

20+

Vidutinė 2022 m. grąža (ROAS), dirbant su Facebook Ads projektais

410+

Raktažodžių Google TOP 10 per metus

2500+

Parašytų straipsnių, tekstų interneto svetainėms, įrašų socialiniams tinklams ar tekstų reklamai per metus


Verslo sėkmė lygi įdedamų pastangų kiekiui

Skaitmeninė rinkodara – nes vien būti nepakanka

Jau turite interneto svetainę, bet aplanko jausmas, kad ji “neveikia”, neatlieka savo darbo?

Kartais trumpas pokalbis su savo srities specialistu – didelį iššūkį gali paversti smulkmena bei aiškiu žingsnių planu. Kartais geriausi rezultatai laukia visai šalia ir juos pasiekti trūksta šiek tiek techninių žinių, įgūdžių ir gerųjų patirčių. Po konsultacijos neretai tenka išgirsti – kodėl mes nepasikalbėjome anksčiau! 

Aplanko mintis, kad norėtųsi padidinti potencialių klientų srautus ir pakelti pardavimų kartelę? Nustebsite, kokį gerą postūmį pirmyn gali duoti viena rezultatyvi konsultacija prie ☕.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top