Tinklapių kūrimas

Asteri ženklas

Tinklapių kūrimas paslaugų verslams ir elektroninėms parduotuvėms

Interneto svetainės kūrimas – vienas svarbiausių komponentų ne tik elektroninių parduotuvių, bet ir paslaugų verslų savininkams. Nesvarbu, ar veiklą vykdote Lietuvos rinkoje, ar už jos ribų – nepriekaištinga, rinkos paieškos rezultatuose surandama interneto svetainė – bus teigiamai įvertinta tiek klientų, tiek ir partnerių ar tiekėjų.

 • Kuriame interneto svetaines jau su vidinio SEO pagrindais, o tai reiškia, pretenduojančias į Google (ir kt.) paieškas su jums svarbiais raktažodžiais. 
 • Garsėjame parduodančiais svetainės tekstais ir turinio rinkodaros įgūdžiais. Galime paruošti tekstus lietuvių, anglų kalbomis. Patikimų partnerių dėka galime pasiūlyti nepriekaištingai išverstą ir gimtakalbio redaktoriaus peržiūrėtą turinį į kitas jums aktualias kalbas.
 • Esant poreikiui – esame už ilgalaikę draugystę. Mielai rūpinsimės sukurta svetaine, laiku atliekant reikiamus atnaujinimus, rašant profesionalius tinklaraščio straipsnius ar atliekant kitus jūsų norimus pakeitimus.

Interneto svetainė – jau seniai ne tik vizitinė kortelė internete, bet ir, teisingai sukūrus bei vystant, rinkodaros įrankis, pritraukiantis aktualios auditorijos (potencialūs klientai) srautus internete. Ir ne tik pritraukiantis, bet ir atliekantis pardavimus, kol jūs rūpinatės savo verslu ar ilsitės. Tinklapių kūrimas – paslauga, kurios pagalba ne tik teisingai įpakuojame ir pateikiame jūsų verslo paslaugas ar prekes internete, bet ir, susiejant tinklapį su kitomis rinkodaros priemonėmis, įdarbiname jį verslo pardavimams internete. 

Šiuolaikiška, suderinta su paieškos sistemomis (Google ir kt.) interneto svetainė (SEO optimizacija) – raktas į jūsų sėkmės istoriją. Interneto svetainė leidžia ne tik pristatyti teikiamas paslaugas ar prekių asortimentą, bet ir atskleisti savo prekės ženklo istoriją, vertybes, stiprybes ir išskirtinumus, kurių negali pasiūlyti niekas kitas (turinio rinkodara).

Tinklapių kūrimas, pritaikant pasirinktą šabloną


WordPress, WooCommerce turinio valdymo sistema (TVS), paprastas kliento pateikto dizaino adaptavimas pasirinktam šablonui: atsižvelgiant į prekės ženklą, nustatomi nurodyti šriftai ir spalvos, patalpinamas logotipas bei FAV ikona, konfigūruojama antraštė ir poraštė, sukuriama meniu juosta, išdėstomi turinio blokai integruojant pateiktas iliustracijas. 
Tinklapių kūrimas pagal šabloninius sprendimus įgyvendinamas per WordPress turinio valdymo sistemą, pasižyminčią patogiu administravimu, plačiomis dizaino galimybėmis, pritaikomumu kompiuterio bei telefono ekranams ir draugiškumu paieškos sistemoms.

Galimos papildomos paslaugos
 • WEB dizainas: dizaino prototipas šabloninio sprendimo personalizavimui pagal prekės ženklo identiteto knygą.
 • Profesionalių, SEO raktažodžiais optimizuotų svetainės tekstų parengimas.
 • Vizualinės informacijos parengimas: nuotraukų suradimas nemokamuose nuotraukų kataloguose arba sukūrimas AI įrankiais, grafinio dizaino paslaugos, fotosesija, filmavimai. 
Privalumai
 • Greitas ir nebrangus sprendimas.
 • Nesudėtingas interneto svetainės administravimas.
 • Teisingai pasirinkus šabloną (pateikiamos rekomendacijos) – nesudėtinga ir nebrangu papildyti naujais funkcionalumais (įskiepiais).
 • Nesudėtinga ir nebrangu keisti dizaino sprendimus augant ir kintant prekės ženklui.
 • Lengva valdyti parduotuvę, kurti ir valdyti prekių informaciją.
 • Lengvai integruojamos visos pagrindinės mokėjimo surinkimo sistemos.
 • Lengvai integruojamos siuntimo paslaugų tiekėjų sistemos.
 • Nepriekaištinga mobili versija.
Trūkumai
 • Mažiau lankstumo – dizaino galimybės apribotos pasirinkto šablono ir įskiepių.
 • Dėl naudojamų įskiepių skaičiaus ar apkrauto kodo šabloninis sprendimas gali veikti lėčiau nei individualiai programuojama svetainė.

Individualaus programavimo interneto svetainė


Individualiai programuotojo sukurta svetainė gali suteikti platesnius dizaino pasirinkimus, unikalias funkcijas ir išskirtinumą panašias paslaugas siūlančių, tačiau šabloninius sprendimus joms pristatyti pasirenkančių konkurentų tarpe. 
Domina nestandartiniai pasirinkimai ir individualaus programavimo tinklapių kūrimas? Jūsų idėjas skaitmeninėje erdvėje paversime realybe. Kaip ir kuriant šabloninį tinklapį, esant poreikiui, galime pasiūlyti techninį bei kūrybinį duetą: pasirūpinsime ne tik tinklapio sukūrimu, galimas ir WEB dizainas ir SEO optimizuotas turinys sėkmingam verslo startui internete.

Galimos papildomos paslaugos
 • WEB dizainas: unikalaus dizaino prototipas interneto svetainei.
 • Profesionalių, SEO raktažodžiais optimizuotų svetainės tekstų parengimas.
 • Vizualinės informacijos parengimas: nuotraukų suradimas nemokamuose nuotraukų kataloguose arba sukūrimas AI įrankiais, grafinio dizaino paslaugos, fotosesija, filmavimai.
Privalumai
 • Individualus dizainas, kurio sprendimams ir kūrybiškumui nėra ribų.
 • Maksimalus individualaus poreikio funkcionalumams atliepimas.
 • Lengva valdyti parduotuvę, kurti, valdyti prekių informaciją.
 • Lengvai valdoma turinio valdymo sistema, adaptuota vartotojo poreikiams (nėra perteklinių funkcijų).
 • Našumas: individualiai programuojamose svetainėse naudojamas tik būtinas kodas, tad ji nėra apkrauta ir gali veikti greičiau.
 • Nepriekaištinga mobili versija.
Trūkumai
 • Kaina gali būti kelis ar net keliolika kartų didesnė nei šabloninio sprendimo.
 • Individualaus programavimo svetainė kuriama nuo nulio, tad atitinkamai ilgesnis ir jos sukūrimo laikas.
 • Papildomi patobulinimai reikalauja programavimo įgūdžių ir papildomo biudžeto.
 • Dizaino, struktūriniai pakeitimai reikalauja programavimo įgūdžių ir papildomo biudžeto.
Reklama facebook

Kodėl naujoje interneto svetainėje toks svarbus vidinis SEO?

Geroji vartotojų patirtis. SEO nėra tik optimizavimas paieškos sistemoms, tai geresnės vartotojo patirties kūrimas, o tai reiškia ir pasirengimas pardavimams. Įdiegę SEO pagrindus, pvz., jūsų tikslams dirbančią struktūrą ir vidinių nuorodų sistemą, spartų naršymą, patrauklų adaptavimą mobiliesiems įrenginiams, ne tik atsižvelgsite į paieškos variklio nuostatas, bet ir užtikrinsite jūsų tikslams dirbančią sklandžią svetainės lankytojo patirtį.
Matomumas, maksimalus srautas. Vidinio SEO dėka, užtikrinama, kad jūsų tinklapis nuo pat pradžių būtų randamas paieškos sistemoms su teisingais, jums svarbiais raktažodžiais. Tai suteikia galimybę atsirasti potencialaus kliento paieškos rezultatuose be mokamos reklamos poreikio.
Išlaidų efektyvumas. Įtraukti vidinį SEO tinklapio kūrimo etape yra ekonomiškiau nei koreguoti sukurtą darbą jau po tinklapio paleidimo. SEO pagrindai kūrimo stadijoje padeda išvengti didelių korekcijų ir jas lydinčio solidaus biudžeto, keičiant tinklapį, nusprendus imtis SEO projekto jau po tinklapio paleidimo.
Konkurencinis pranašumas. SEO pamatai nuo pat pradžių gali padėti jums konkuruoti. Gerai SEO optimizuota svetainė gali būti reitinguojama geriau ir greičiau nei konkurentai, kurie pradiniame savo svetainės kūrimo etape gali nepaisyti SEO taisyklių.
Ateities perspektyva. Sukūrę interneto svetainę su SEO pagrindais, jau žinosite, kaip teisingai ją vystyti. Būsimas turinys atitiks geriausias praktikas, taip dar labiau padidinant tinklapio galimybes reitinguoti ir pritraukti dar daugiau tikslinio srauto.
Ilgalaikė sėkmė. SEO yra ilgalaikė strategija. Integruodami ją nuo pat pradžių, sukuriate svetainę, užprogramuotą tapti autoritetinga ir būti sėkminga, užtikrinant, kad ji išliktų pritaikyta besikeičiantiems paieškos variklio algoritmams ir naudotojų elgsenai.
SEO pagrindų įtraukimas ankstyvame svetainės planavimo ir kūrimo procese yra būtinas ne tik norint pasiekti aukštą reitingą paieškos rezultatuose, bet ir norint sukurti tvirtą, efektyvų verslo atsiradimą internete, traukiantį jūsų tikslinę auditoriją.

Vidinis SEO – pirmasis etapas SEO projekte, kurį įgyvendinus į struktūrą įtraukti raktažodžiai atsiranda paieškos rezultatuose, tačiau, atsižvelgiant į raktažodžių konkurencingumą – nebūtinai aukščiausiose pozicijose. Siekiant Google TOP dešimtuko, būtina suteiktus SEO pamatus lydinti išorinio SEO strategija, kuomet interneto svetainės pozicijos stiprinamos kuriant jus rekomenduojančias nuorodas kituose šaltiniuose. Šių veiksmų visuma padeda sparčiai ir efektyviai pasiekti pirmąsias pozicijas.

Rezultatai kalba patys už save, sėkmės atvejai

1. Sritis: nestandartinių baldų gamyba.

Atlikti darbai: WEB dizainas, vidinio SEO pamatai, tinklapio tekstai ir tinklaraščio straipsniai LT, EN, DE kalbomis. 

Rezultatas: jau per pirmuosius 2 mėn. tinklapis pradėjo generuoti organinį srautą. Google paieškos rezultatuose reitingavo 47 raktažodžiai.

2. Sritis: baldų, stumdomų durų sistemų gamyba.

Atlikti darbai: WEB dizainas, vidinio SEO pamatai, tinklapio tekstai ir tinklaraščio straipsniai lietuvių kalba.

Rezultatas: per pirmuosius 2 mėn. nuo tinklapio parengimo, Google paieškoje reitinguoja jau 12 raktažodžių.

3. Sritis: grožio paslaugos, elektroninė odos priežiūros priemonių parduotuvė. 

Atlikti darbai: WEB dizainas, vidinio SEO pamatai, parengti tinklapio tekstai paslaugų bei prekių kategorijoms lietuvių kalba.

Rezultatas: per 3 mėn. nuo interneto svetainės starto – 61 Google rezultatuose reitinguojantis raktažodis. Organinis srautas – 145 lankytojai per mėnesį.

4. Sritis: rankdarbiai – epoksidinės dervos gaminiai, tapyba akrilu. Elektroninė parduotuvė.

Atlikti darbai: WEB dizainas, vidinio SEO pamatai, parengti tinklapio tekstai, prekių aprašymai ir tinklaraščiai LT, EN kalbomis. 

Rezultatas: Lietuvos rinkoje Google paieškos rezultatuose reitinguoja 29 raktažodžiai, iš kurių daugiau nei pusė – TOP 40 pozicijose.

Atlikti darbai

Interneto svetaines
Interneto svetaines

Norėtumėte gauti išsamius paslaugų paketus interneto svetainių kūrimo paslaugoms?

Nurodykite savo el. pašto adresą, kuriuo norėtumėte gauti agentūros Asteri pasiūlymą ir naujienas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Susisiekime

Mumis pasitiki:

Asteri
Puikiai
5.0
Pateikta 25 įvertinimų
Dalia S.
Dalia S.
Jauki aplinka, įkvepianti komanda.
Response from the owner: Labai malonu, ačiū!
Eimantas K.
Eimantas K.
SEO paslauga superinė ! Kokybiškai paruošti tekstai ir straipsniai ! Rekomenduoju partneriauti ir dirbti kartu su ASTERI !
Deividas V.
Deividas V.
Esu labai dėkingas "Asteri" už jų padarytą įdirbį bei viršytus lūkesčius. Dar prieš metus didžioji dalis klientų ateidavo per šaltus skambučius, kuriems atlikti tekdavo skirti daug laiko ir energijos. Turėjome svetainę, bet užklausų iš jos sulaukdavome nedaug. Po to, kai pabendravome su "Asteri" vadove Joana, sužinojome, kad svetainė gali konvertuoti, tačiau tam ją reikia sutvarkyti ir atlikti SEO optimizavimą. Joana taip aiškiai sudėliojo visus argumentus, kad nusprendėme investuoti. Pirmi rezultatai pasimatė jau po 2 mėnesių, nors buvome įspėti, kad jų gali tekti laukti iki 6 mėnesių. Dabar kiekvieną savaite gauname po 2 tikslines užklausas be jokių papildomų pastangų, tiesiog turint optimizuotą svetainę. Dirbame mažiau,o uždirbame daugiau – toks ir buvo mūsų tikslas. Ačiū!
Armandas P.
Armandas P.
Urte S.
Urte S.
Loocone H.
Loocone H.
Aciu visai komandai uz nuostabu darba.Viskas labai tvarkyngai ir greitai, Rekomenduojam.
Response from the owner: Ačiū labai už pasitikėjimą ir įvertinimą!
Lukas B.
Lukas B.
Viktorija M.
Viktorija M.
Pati didžiausia rekomendacija! Gavau labai daug naudingų patarimų ir įžvalgų dėl įmonės socialinių tinklų ir jų turinio.Ačiū, Joana, už profesionalią konsultaciją, dar pasimatysime 🙂
Mano M.
Mano M.
Ačiū Jums labai už reklamas, kiek teko prašyti/ieškoti tokių paslaugų – Jus esate labiausiai profesionalūs, konkretūs ir turite aiškiai aprašytą procesą, t.y. sistemingai dirbate, surinkote informacija, supratote mūsų poreikius, greitai susipažinote su mūsų produkcija ir gavę minimaliai informacijos sukūriate gan turiningą ir tikslų reklaminį tūrinį – labai patiko.
Vieslava A.
Vieslava A.
REKOMENDACIJA 100% !Joanos mokymai apie socialinių tinklų strategijos kūrimą, įrašų pateikimą, pritaikymą ir potencialių klientų pritraukimą padėjo sudėlioti konkrečius žingsnius kaip judėti toliau, kad pasiekti norimų rezultatų. Mokymų laikas neprailgo, Joana profesionaliai įsigilino į analizuojamus prekės ženklus, pateikė tikslingas kryptis kokia linkme judėti toliau, kompetetingai atsakė į visus klausimus ir juos išplėtojo. Iš mokymų išėjau su pilnu bagažu ne tik žinių bei realių žingsnių ką toliau daryti, tačiau ir namų darbais, kurių dėka konkrečiai bus išspręstos dabarties ir numatomos ateities perspektyvos, norint kiekvieną komunikacijos žinutę perteikti išnaudojant visas galimybe didinti žinomumą. Profesionalu, patikima , vertinga! #mokymai #asteri #socialiniaitinklai
Response from the owner: Ačiū labai už tokį išsamų grįžtamąjį ryšį!
Živilė K.
Živilė K.
Laura M.
Laura M.
Sužavėjo Joanos kompetencija ir gebėjimas aiškiai perteikti bei pritaikyti informaciją! Viena produktyviausių konsultacijų. Nuostabu mokytis ir dirbti su savo srities profesionalais ir kartu šiltomis asmenybėmis. Sėkmės!
Response from the owner: Ačiū labai už grįžtamąjį ryšį!
Inga S.
Inga S.
Išklausiau mokymus apie internetinės svetainės kūrimą ir esu labai patenkinta pateikta informacija, ačiū Jums už tai! Klausantis mokymų susidėliojau iškart tam tikrus aspektus, dariau pakeitimus, nes patarimai buvo labai konkretūs ir praktiški. Rekomenduoju ir kitiems, kas turi savo internetinę svetainę ir kaip aš - esate solo verslas ir norite viską išmanyti 🙂
Response from the owner: Labai džiaugiuosi, kad mokymai buvo naudingi. Ačiū už grįžtamąjį ryšį! 🙂
Karina M.
Karina M.
Labai patiko! Joana tikra profesionalė. Rekomenduoju visiems
Response from the owner: Ačiū labai, gera žinoti, kad konsultacija buvo naudinga. Linkiu efektyvių reklamų!
Aurimas S.
Aurimas S.
Karolina P.
Karolina P.
Esu dėkinga Joanai už išsamią ir profesionalią konsultaciją, kurios metu įgavau aiškumo, žinių svetainės gerinimui. Geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos!
Response from the owner: Ačiū labai!
Eglė T.
Eglė T.
Justina R.
Justina R.
Kai po pirmo susitikimo supranti, jog šiai specialistei gali patikėti, bet kokį projektą ar net savo klientą ir supranti, jog geriau turbūt ir nerasi, o ir ieškoti nereikės!Puiki komunikacija, profesionalumas, atidumas detalėms, kokybė!Džiaugiuosi pasirinkusi Tave, Joana! Tik geriausios rekomendacijos!
Response from the owner: Justina, ačiū labai, iš savo srities ekspertės ir profesionalės sulaukti tokio pagyrimo - labai didelis įvertinimas man!
Grete L.
Grete L.
Jeigu reikia žmogaus, kuris į kiekvieną darbą įdėtų tiek pat pastangų kaip darydamas sau tai būtinai kreipkitės į Joaną. Nuoširdi, atsakinga, komunikabili, profesionali ir patarianti. Jau po pirmos konsultacijos supratau, kad dirbsime drauge dar ne prie vieno projekto, o jei reikės puikios specialistės tikrai ją rekomenduosiu ir kitiems. Didžiausios rekomendacijos!
Response from the owner: Labai ačiū, Grėte, džiaugiuosi galėdama prisidėti prie tokio šaunaus projekto!
Laura O.
Laura O.
Dėkoju už nuostabią konsultaciją. Gera buvo patirti, kaip profeaionalumas gali apsipinti su švelnumu ir meile klientui ❤ Džiaugiuosi, kad atėjau savo verslo pradžioj, kas leido man išvengti pradedančiosios klaidų. Išėjau su aiškiu žemėlapiu ir kitais žingsniais, ką turiu daryti, kad tikslingai galėčiau judėti svajonės link. Ačiū labai 🌷❤🌷
Response from the owner: Labai malonu skaityti, linkiu sėkmingų pirmųjų žingsnių ir iki kitų susitikimų!
Simona B.
Simona B.
Kad Joana gyvena socialinių tinklų marketingu galima justi po pirmų konsultacijos minučių, tačiau be visos tech dalies, tartis buvo labai malonu ir jauku. Gavau išsamų paaiškinimą temomis, kurių visai neišmaniau, papildančios informacijos po konsultacijos ir daug nuoširdaus palaikymo ir susidomėjimo. Ačiū už visą pagalbą!
Response from the owner: Visuomet malonu padėti, labai ačiū už grįžtamąjį ryšį!
Indrė E.
Indrė E.
Joana atliko FB reklamos konsultaciją - viską paaiškino paprastai ir suprantamai, parodė ir paminėjo svarbiausius akcentus. Kaip paleisti reklamą pasidarė daug aiškiau ir drąsiau. O Joanos domėjimasis ir palaikymas net po konsultacijos tik įrodo jos kompetencijas, atsakomybę ir profesionalumą. Tad ilgiausias AČIŪ ir didžiausios REKOMENDACIJOS! Sėkmės darbuose 👏
Response from the owner: Ačiū labai!
Julija N.
Julija N.
Ačiū labai už aukso vertės profesionalią konsultaciją! Pati didžiausia rekomendacija! Joana yra puiki SEO specialistė. Turi begalę žinių iš įvairių tobulinimosi kursų taip pat moka labai sistemingai perduoti žinias. Tiesiog tobula! Labai rekomenduoju.
Response from the owner: Labai ačiū!
Sandra K.
Sandra K.
Labai profesionalu❣️ puiki komunikacija! Likau sužavėta, ir rekomenduoju 🙏 iki pasimatymo!
Response from the owner: Labai ačiū, iki kitų susitikimų!
Raimonda B.
Raimonda B.
Tokio atsidavimo darbui reikėtų paieškoti ir dar vargu ar rastume! Viskas buvo sklandziai nuo pirmo klausimo iki paskutinio, net man visiškai nesuprantančiam žmogui, padėjo išmokti is pirmų kartų. Tik didžiausios rekomendacijos, ir didelis ačiū uz pagalba! Jūs nuostabus🙂
Response from the owner: Labai ačiū už įvertinimą!
js_loader

9+

Šalių, kuriose jau taikomi mūsų rinkodaros sprendimai: Lietuva, Jungtinės Amerikos Valstijos, Vokietija, Jungtinė Karalystė, Airija, Italija, Prancūzija, Latvija, Estija.

15+

Metų patirtis pardavimų ir marketingo srityje

20+

Vidutinė metinė grąža (ROAS) Meta Ads projektuose

500+

Raktažodžių Google TOP 10 per metus

5500+

Straipsnių, tekstų interneto svetainėms, įrašų socialiniams tinklams ar tekstų reklamai per metus


Verslo sėkmė lygi įdedamų pastangų kiekiui

Skaitmeninė rinkodara – nes vien būti nepakanka

Jau turite interneto svetainę, bet aplanko jausmas, kad ji „neveikia”, neatlieka savo darbo?

Kartais trumpas pokalbis su savo srities specialistu – didelį iššūkį gali paversti smulkmena bei aiškiu žingsnių planu. Kartais geriausi rezultatai laukia visai šalia ir juos pasiekti trūksta šiek tiek techninių žinių, įgūdžių ir gerųjų patirčių. Po konsultacijos neretai tenka išgirsti – kodėl mes nepasikalbėjome anksčiau! 

Aplanko mintis, kad norėtųsi padidinti potencialių klientų srautus ir pakelti pardavimų kartelę? Nustebsite, kokį gerą postūmį pirmyn gali duoti viena rezultatyvi konsultacija prie ☕.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top